Home / Bota (page 668)

Bota

Obama fillon turin aziatik nga Pekini

Presidenti amerikan Barack Obama mbërriti sot në mëngjes në Pekin, etapa e parë e një turi aziatik që do të dominohet nga një seri takimesh me homologun e tij Xi Jinping, si dhe vizita gjithashtu në Birmani dhe Australi. Presidenti ...

Read More »