Home / Rajoni (page 41)

Rajoni

Tsipras në Turqi – Takim me disa pikëpyetje

 Jannis Papadimitriou/DW/ Vizitë në fushë të minuar? Kreu i qeverisë greke, Aleksis Tsipras viziton të martën Turqinë dhe takohet me presidentin Erdogan. Shumë grekë janë skeptikë për këtë vizitë. “Vizitë në fushë të minuar” kështu e titullon gazeta e Athinës, ...

Read More »