Home / Rajoni (page 59)

Rajoni

Zyrtari amerikan Mitchell viziton sot Beogradin

Ndihmëssekretari amerikan i Shtetit për Europën dhe Euroazinë, Wess Mitchell ndodhet sot në kryeqytetin e Serbisë, ku mbërriti pas ndalesës në Prishtinë një ditë më parë. Ai do të takohet në Beograd me presidentin serb, Aleksandar Vuçiç; kryeministren Ana Brnabiç; ...

Read More »