Home / Arte (page 12)

Arte

Çmimet “MTV EMA” për vitin 2017

Ceremonia e ndarjes së çmimeve MTV European Music Awards u zhvillua mbrëmjen e së dielës në Londër. E pavarësisht se ishte një ceremoni për vlerësimin e muzikës europiane, shfaqja përfshiu gjithashtu edhe shumë prodhime amerikane. Mes repistëve që pretendonin dhe ...

Read More »