Home / roze (page 110)

roze

Kur bëhen bashkë Ashley dhe Nicole

Ashley Graham, modelja mbipeshë është mjaft inspiruese për femrat e të gjitha formave, moshave, përmasave që të mos ndihen në siklet për trupin e tyre, teksa vijon me reklamën e re të veshjeve të plazhit. 28-vjeçarja pozon përkrah modelve të ...

Read More »

E gëzofsh kostumin, Britney!

Është në një formë fizike të shkëlqyer dhe Britney Spears e tregon çdo ditë këtë me fotot që poston në rrjetet sociale. Këngëtarja 34-vjeçare ndau me fansat foto me rroba banjoje, ku dallohen qartë format e saj të përkryera. Nëna ...

Read More »

Në dush me Kelly Rohrbach

Kelly Rohrbach po tërheq vëmendjen e të gjithëve në sheshxhirimin e filmit “Baywatch”. Bukuroshja 26-vjeçare dukej spektakolare me një kostum banjoje të kuq, që i tregonte trupin e tonifikuar. Kelly luan rolin e C.J. Parker në film, rolin që bëri ...

Read More »

Havana “pushtohet” nga “Chanel”

Supermodele e yje të “showbizz”-it zbarkuan në Havanë për një spektakël mode të veshur me magji, që “Chanel”-i i ofron ishullit të Karaibeve. Ndër të parët që vunë këmbë në kryeqytetin kuban për shfaqjen ekstravagante ishin Gisele Bundchen e aktorët ...

Read More »

Mjaft në formë Nicole!

Nicole nuk ka qënë kurrë e ndrojtur të tregojë format e saj, dhe ja ku rikthehet me fotot e saj në Instagram. 37-vjeçarja, ish anëtarja e Pussycat Dolls ka treguar për 2.4 milionë ndjekësit e saj format sensacionale. Ajo ka ...

Read More »

Çfarë bën mes këmbëve Amy?

Amy Shumer ka ndarë me fansat e saj parapërgatijet për në tapetin e kuq. Komediana 34-vjeçare ka postuar një video disi të çuditshme. Nën diçiturën “Pa kruajtje”, Amy tregon se vendos deodorant edhe tek kofshët, që të mos fërkohen me ...

Read More »

Sfilitet Miranda Kerr!

Duke qënë edhe nënë edhe modele në të njëjtën kohë, dihet që për Miranda Kerr nuk është e lehtë dhe në një intervistë të dhënë së fundmi, bukuroshja australiane ka zbuluar axhendën e saj të ngarkuar duke treguar se sa ...

Read More »

Hirushja e jetës reale

Claire Danes ka qënë mahnitëse në Met Gala ku dukej në fakt si Hirushja e jetës reale. Fillimisht fustani dukej si ata të zakonshmit mondan, shkruan Buzzfeed, por në fakt nuk ishte i tillë. Në errësirë fustani ka një shkëlqim ...

Read More »