Home / roze (page 14)

roze

Edhe Hoffman ka ngacmuar?

Pas Kevin Spacey dhe Bret Retner, një tjetër emër i njohur i Hollivudit vihet nën shënjestrën e akuzave për ngacmime seksuale. Në një shkrim të publikuar në “Hollywood Reporter”, shkrimtarja Ana Graham akuzon yllin e kinemasë Dustin Hoffman për ngacmime ...

Read More »