Home / roze (page 16)

roze

Rihanna rrëmben vëmendjen

Kishte plot yje në tapetin e zi të premierës botërore të filmit më të ri fantastikoshkencor “Valeriani dhe qyteti i një mijë planeteve”, në Hollivud, por vëmendjen kryesore e rrëmbeu Rihanna. Këngëtarja ka veçse një rol të vogël në film ...

Read More »

Jessica Alba në pritjen e ëmbël

Jessica Alba dhe Cash Warren do të bëhen prindër për herë të tretë. Aktorja 36-vjeçare ka bërë publik lajmin në Instagram. Bashkë me dy vajzat e saj në një video ajo bëri të ditur se është në pritje të një ...

Read More »

Një nuse si Grace Kelly

Dasma në kopësht e Miranda Kerr me themeluesin e Snapchat, Evan Spiegel, ishte mjafte e ëmbël dhe private, me vetëm 45 miq dhe familjarë që panë çifin të shkëmbenin unazat. Por lista e të ftuarve nuk e ndaloi Miranda Kerr ...

Read More »

Premiera e “Dunkirk”

 Fansat i rezervuan një pritje të jashtëzakonshme Princit Harry të Anglisë dhe këngëtarit Harry Styles, në premierën botërore të filmit të shumëpritur “Dunkirk”. Adhuruesve të këtij të fundit i shpëtuan deri edhe lotë, kur u gjendën përballë tij. Për yllin ...

Read More »