Home / roze (page 19)

roze

Eminem është ky?

Ai njihet në veçantgi për varëset e tij distinktive dhe po flasim për reperin legjendar Eminem. Kështu që do tu falej fansave të tij nëse do e shihnin për herë të dytë ku përveç distinktivit kishte një pamje të re. ...

Read More »

Emily shijon mrekullitë italiane

Modelja Emily Ratajkowski nuk ka ndërmend të largohet lehtë nga Italia. 26-vjeçarja ndodhet prej ditësh në Positano dhe së fundmi është fotografuar së bashku me të dashurin e saj  Jeff Magid. Emily ishte një mrekulli e shtuar për bukuritë e ...

Read More »

Njihuni me klonin e Blac Chyna

Ajo është një nënë, një yll realitAjo është një nënë, një yll reality, biznesmene, ambasadore markash. y, biznesmene, ambasadore markash. Por Blac Chyna ka treguar talentin e saj në Snapchat teksa shijon një udhëtim me makinë me një mikeshën e ...

Read More »

“Më sillni Donald Trump”

Ishte një batutë që u interpretua dhe si kërcënim. A e sillni dot këtu Donald Trumpin, i tha aktori Johnny Depp publikut të mbledhur në festivalin e Glastonbury, në momentin që prezantoi filmin e tij “The Libertine”. Turma shpërtheu në ...

Read More »

Phoebe, me serial të vetin

Lisa Kudrow mund të rikthejë personazhin e Phoebe-t të “Friends” në një serial televiziv krejtësisht të vetin. Së bashku me Marta Kauffman, bashkëthemeluesen e serialit të famshëm, Kudrow mund të ndjekë shembullin e Matt LeBlanc, i cili riktheu në një ...

Read More »

Daniel Day-Lewis del në pension

Daniel Day-Lewis ka vendosur të mbyllë karrierën e tij shumë të suksesshme si aktor. 60-vjeçari, i cili është i vetmi person që ka fituar 3 çmime Oscar në kategorinë e aktorit më të mirë protagonist, bëri të ditur me anë ...

Read More »

Shuhet stilistja e njohur

Bota e modës është në zi pasi është ndarë nga jeta një nga stilistet më të famshme të kohës, Carla Fendi. Krijuesja e markës “Fendi” u shua në Romë në moshën 80-vjeçare ndërkohë që ishte e sëmurë prej kohësh. Carla ...

Read More »