Home / roze (page 20)

roze

Një mama në modë si Beyonce

Nëse mbretëresha e muzikës nuk do të ishte e tillë, e sigurtë që në karrierën e saj do të ishte një modele. 35-vjeçarja Beyonce, në pritje të binjakëve ka postuar në Instagram foto të saj e veshur me mjaft stil ...

Read More »

Rikthehet “Mbreti Artur”

“Mbreti Artur” nuk rresht se joshuri “Hollywood”-in. Edhe pse ka qenë subjekt i shumë filmave në periudha të ndryshme kohe, monarku mitik rikthehet sërish, këtë herë nën regjinë e Guy Ritchie, që më shumë sesa romancën thekson aksionin. Filmi është ...

Read More »

Babai i Paul Walker thyhen heshjten

Babai i yllit të Hollivudit Paul Walker ka folur për dhimbjen për largimin e djalit dhe luftën e vazhdueshme për të kuptuar vdekjen e djalit të tij edhe katër vjet më vonë. Në një intervistë emocionuese për DailyMail, Paul Walker ...

Read More »

Kim, totalisht rozë

Kim Kardashian nuk ka frikë kurrë të eksperimentoj me pamjen e saj teksa në fundjavë është shfaqur me një ndryshim ekstrem. Ajo ka bërë flokët rozë për një set të ri fotosh. 36-vjeçarja ka ndryshuar pamjen dhe këtë e ka ...

Read More »

Nuk ka vend për Lean

Vetëm 40 ditë më parë, më 21 mars, Irina Shayk solli në jetë vajzën e saj, Lea De Seine dhe nuk ishte parë prej atëherë. Por duket se bashkë me partnerin e saj, Bradley Cooper, 31-vjeçarja ka dashur të shpenzojë ...

Read More »

Beyonce reagon për buzët

Stafi i Beyonce ka dënuar spekulimet se diva e muzikës, në pritjen e ëmbël të dy binjakëve ka bërë ndërhyrje në buzë. Përfaqësuesja e saj, Yvette Noel-Schure, thotë se shkak i fryrjes së buzëve të këngëtares është shtatzania. “A e ...

Read More »