Home / roze (page 20)

roze

Mos u ngatërro me Naomi Watts

Naomi Watts është e njohur për jetën e saj larg Hollivudit, por nuk është e mbrojtur nga fotot e rastësishme që i bëhen në Nju Jork. Aktorja 48-vjeçare është hakmarrë ndaj një fansi të saj që postoi një foto të ...

Read More »

E vërteta për vdekjen e Tupac

Suge Knight thotë se ai ishte objektivi i vërtetë në atentatin e vitit 1996 ku mbeti i vrarë reperi i famshëm Tupac Shakur, dhe se ish gruaja e tij dhe shefi i sigurisë së “Death Row Records” ishin pas kësaj. ...

Read More »

Darkë para dasmës

Princi William dhe Kate Middleton kanë shijuar një darkë familjare në shtëpinë e Pippa Middleton, para dasmës së saj me James Matthews. Duka dhe Dukesha e Kembrixh ishin veshur mjaft sportiv për rastin, ku ndodhej edhe vëllai i James, Spencer ...

Read More »

Rivaliteti mes motrave Kardashian

Format trupore të Kim Kardashian kanë qenë gjithmonë në qendër të vëmendjes. Megjithëse është cilësuar si mbretëresha e formave perfekte trupore, ylli 36-vjeçar ka nisur të acarohet që njerëzit e krahasojnë atë me motrën e saj Khloe Kardashian, duke thënë ...

Read More »

Albumi i tetë i “Jamiroquai”

“Jamiroquai” rikthehet në tregun muzikor. Me makinat e tij të shpejta, gratë joshëse dhe tingujt jokonvencionalë, grupi fitues i çmimeve “Grammy” publikoi të premten albumin e 8, të quajtur “Automaton”. I shkruar dhe prodhuar nga vokalisti Jay Kay dhe anëtari ...

Read More »

Padi ndaj Jennifer Lopez

Jennifer Lopez është paditur ditën e mërkurë nga një kompani pajisjesh “hoverboard”, e cila ka furnizuar stafin e këngëtares gjatë rezidencës së saj në “Las Vegas”. “Sidekick Group Corporation”, në padinë e bërë, pretendon se i ka dhënë performuesve dhe ...

Read More »

Kim Kardashian me “look” të ri

Kim Kardashian drekon me Kourtney dhe Larsa Pippen Modelja është fotografuar këtë të enjte në Beverly Hills, Kaliforni, ku kaloi ditë të këndshme me familjarë të saj. Këtë herë, te Kim, binte në sy mungesa e “extensions”-it që ajo përdor ...

Read More »

Aeroporti Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo mori pjesë në ceremoninë përuruese të vendosjes së emri të ri të aeroportit të Madeiras në Portugali. Tani e tutje, ky aeroport do të mbajë emrin e asit portugez dhe vazhdimisht nëpër avionë do të dëgjohen thirrjet: “Zonja ...

Read More »

Justin Bieber mund të arrestohet

Justin Bieber do të përballet me një arrest në Brazil pasi prokurorët kanë rihapur çështjen e tij të vitit 2013. Këngëtari është kapur teksa vizatonte mbishkrime në murin e një hoteli në Brazil në vitin 2013, gjë që nuk është ...

Read More »

“The Zookeeper’s Wife”

Jessica Chastain shkëlqeu në premierën e filmit të saj të fundit, “The Zookeeper’s Wife”,  në Los Angeles të Shteteve të Bashkuara. I mbështetur në një ngjarje të vërtetë të fillimit të Luftës së Dytë Botërore, filmi rrëfen historinë e Antonina ...

Read More »