Home / roze (page 22)

roze

Eminem është ky?

Ai njihet në veçantgi për varëset e tij distinktive dhe po flasim për reperin legjendar Eminem. Kështu që do tu falej fansave të tij nëse do e shihnin për herë të dytë ku përveç distinktivit kishte një pamje të re. ...

Read More »

Emily shijon mrekullitë italiane

Modelja Emily Ratajkowski nuk ka ndërmend të largohet lehtë nga Italia. 26-vjeçarja ndodhet prej ditësh në Positano dhe së fundmi është fotografuar së bashku me të dashurin e saj  Jeff Magid. Emily ishte një mrekulli e shtuar për bukuritë e ...

Read More »

Njihuni me klonin e Blac Chyna

Ajo është një nënë, një yll realitAjo është një nënë, një yll reality, biznesmene, ambasadore markash. y, biznesmene, ambasadore markash. Por Blac Chyna ka treguar talentin e saj në Snapchat teksa shijon një udhëtim me makinë me një mikeshën e ...

Read More »

“Më sillni Donald Trump”

Ishte një batutë që u interpretua dhe si kërcënim. A e sillni dot këtu Donald Trumpin, i tha aktori Johnny Depp publikut të mbledhur në festivalin e Glastonbury, në momentin që prezantoi filmin e tij “The Libertine”. Turma shpërtheu në ...

Read More »

Phoebe, me serial të vetin

Lisa Kudrow mund të rikthejë personazhin e Phoebe-t të “Friends” në një serial televiziv krejtësisht të vetin. Së bashku me Marta Kauffman, bashkëthemeluesen e serialit të famshëm, Kudrow mund të ndjekë shembullin e Matt LeBlanc, i cili riktheu në një ...

Read More »

Daniel Day-Lewis del në pension

Daniel Day-Lewis ka vendosur të mbyllë karrierën e tij shumë të suksesshme si aktor. 60-vjeçari, i cili është i vetmi person që ka fituar 3 çmime Oscar në kategorinë e aktorit më të mirë protagonist, bëri të ditur me anë ...

Read More »

Shuhet stilistja e njohur

Bota e modës është në zi pasi është ndarë nga jeta një nga stilistet më të famshme të kohës, Carla Fendi. Krijuesja e markës “Fendi” u shua në Romë në moshën 80-vjeçare ndërkohë që ishte e sëmurë prej kohësh. Carla ...

Read More »

Fotot e reja të Kimit

Kim Kardashian ka hedhur në treg linjën e re të make up-it, KKW Beauty. Të hënën ajo ka postuar një sërë fotosh të saj në Instagram. Ajo ka postuar tre portrete, që jo vetëm shfaqet më së miri, por tregon ...

Read More »