Home / roze (page 23)

roze

Katër ditë “live” në Youtube

Katy Perry përfundoi një shfaqje 4-ditore të saj në Youtube Livestream, të quajtur “Katy Perry – Witness World Wide”, me një koncert live mbrëmjen e të hënës në Los Angeles me 1 mijë fansa fatlumë. Të premten, Perry ishte nismëtare ...

Read More »

Vipat e pasur

Taylor Swift duhet të shkundet. Ylli i popit ka rënë nga numri 1 në të 49 në klasifikimin e përvitshëm të vipave të pasur të revistës Forbes, pasi fitimet e saj ranë me 126 milionë dollarë në një vit. Swift ...

Read More »

“Trump më ngacmonte”

“Po më kërkon të dalim bashkë? Ti e di që kam të dashur”. Aktorja Salma Hayek ka rrëfyer në media sesi Donald Trump ka tentuar dikur ta joshë, pasi ishte afruar më parë me partnerin e saj. Rrëfimin e saj, ...

Read More »

Bella harron The Weeknd

Shtatë muaj pas ndarjes nga këngëtari “The Weeknd”, Bella Hadid është fotografuar në krahët e një tjetër artisti. Këtë herë, modelja 20-vjeçare ka zgjedhur të “qëndrojë” pranë profesionit të vet dhe në një apartament të Nju Jorkut është parë me ...

Read More »

Truproja i Houston tentoi ta ndihmonte

Ish truproja i Whitney Houston ka rrëfyer së fundmi se ai është përpjekur të ndihmojë divën e muzikës të lërë drogën, teksa ish bashkëshortin e saj Bobby Brown e cilëson “një barrë për të”. Welshman David Roberts, 64 vjeç, i ...

Read More »

Albumi i parë i Dua Lipës

Pas asaj që u duk një pritje e përjetshme, albumi i parë i Dua Lipës është hedhur në treg, e ashtu si titullohet një prej hiteve të saj, “Blow Your Mind”, premton t’jua marrë mendjen! Mediat britanike nuk ja kursejnë ...

Read More »