Home / roze (page 23)

roze

Biografia e Madonna-s merr dritën jeshile!

Jeta e mbretëreshës së pop-it Madonna do të ritregohet përmes një filmi. “Universal” ka përzgjedhur skenarin e shkruar nga Elyse Hollander, në të cilin përshkruhet karriera dhe jeta e këngëtares kur ishte e re. “Blonde Ambition” do të tregojë vuajtjet ...

Read More »

“La La Land”, tashmë me ditë feste

“La La Land” nuk e fitoi “Oscar”-in, ashtu siç u profetizua, por kryebashkiaku i Los Angelesit i bëri muzikalit tejet të pëlqyer një nderim të veçantë: shpalli 25 prillin si ditën e tij. Ngjarjet e filmit zhvillohen pikërisht në këtë ...

Read More »

Me bikini…dhe celulit

Kim Kardashian siç nuk e keni parë ndonjëherë… vetëm se jo për mirë. Ylli i reality show-t e ka shtuar ushtrinë e saj të fansave dhe paratë falë pamjes sensuale e tejet të kuruar, duke u kthyer në model imazhi ...

Read More »

Rikthehet Miley Cyrus!

Miley Cyrus u rikthye! Këngëtarja ka publikuar videon e këngës së saj të re, Malibu. Më herët ajo kishte thënë se albumi i saj i ri është frymëzuar nga i fejuari i saj Liam Hemsworth, dhe madje mban dhe unazën ...

Read More »

Shakira, “Me Enamore”

Shakira publikon videokliopin zyrtar të këngës së saj më të fundit “Me Enamore”, ku ashtu siç u bë e ditur kohë më parë, ka si protagonist pikërisht Gerard Pique, futbollistin me të cilin këngëtarja kolumbiane është lidhur prej 7 vitesh ...

Read More »

Aktorja e Happy Days vdes nga overdoza

Erin Moran, e cila ka luajtur rolin që i dha famë të Joanie Cunningham në sitkomin e viteve ’70, “Happy Days” ndërroi jetë në moshën 56-vjeçare. Autoritetet e gjetën trupin e saj në Indiana pas një telefonate se kishin gjetur ...

Read More »