Home / roze (page 230)

roze

Duet Adele Lady Gaga?

Prej kohësh qarkullojnë zërat se Lady Gaga dhe Adele po përgatiten për të regjistruar së bashku një duet, që mund të dalë në treg brenda këtij viti. E për të shtuar dozën e këtyre zërave ka menduar vetë këngëtarja amerikane ...

Read More »

Kim Kardashian me bikini pellushi

Nuk mendojmë se tregu ka kërkesa për bikini prej pellushi, por Kim Kardashian tregon se bikini të tilla janë shumë të nevojshme për të mos u ftohur në pjesët më intime kur luan me topa bore. 34-vjeçarja ka pozuar në ...

Read More »

Bradley Cooper hante sa për 4

Është nominuar për çmim Oscar si aktori më i mirë i vitit falë rolit të Chris Kyle në filmin ‘American Sniper’ dhe Bradley Cooper ka sakrifikuar shumë për të qenë i denjë në interpretimin e snajperit më vdekjeprurës në historinë ...

Read More »

Selena, një mike e mirë

Selena Gomez tregon se është një mike e mirë në momente të vështira, kur ‘shpëtoi’ mikeshën e saj, Cara Delevingne nga një keqfunksionim i fustanit. Këngëtarja 22-vjeçarje mbuloi me duar modelen, e cila në shfrenim e sipër gjatë festës së ...

Read More »

Jennifer Aniston tregon këmbët

Jennifer Aniston ka treguar këmbët e saj të tonifikuara në kopertinën e ‘The Hollywood Reporter’, duke pozuar e veshur me pantallona shumë të shkurtra dhe me një pulovër të madhe. Intervista nuk është publikuar ende, por është zbuluar se aktorja ...

Read More »