Home / roze (page 230)

roze

Leo dhe Rihanna sërish bashkë

Lajmet për një romancë mes Leonardo Di Caprio-s dhe Rihanna-s përforcohen gjithnjë e më shumë. Pas zërave se ‘çifti’ është shfaqur i afërt në një festë të organizuar në mansionin e ‘Playboy’, madje edhe që kanë shkëmbyer një puthje pasionante, ...

Read More »

Monarkitë më të pasura të Europës

Kohët moderne nuk janë ditët e mbretërve dhe mbretëreshave dhe ato pak familje që kanë mbetur, të paktën në vendet perëndimore ruajnë një rol simbolik, pa kompetenca në qeverisjen e vendeve, ose me kompetenca tejet të kufizuara. Megjithatë, mungesa e ...

Read More »

Rita Ora nominohet për “Oscar”

Ylli britanik i muzikës me origjinë shqiptare, Rita Ora duke se e ka filluar me këmbë të mbarë 2015-ën. Ajo është nominuar zyrtarisht për çmimin prestigjioz “Oscar” për kolonën zanore të filmit “Beyond the Lights”. Kënga titullohet “Grateful” dhe konkurron ...

Read More »

Snoop Dogg bëhet gjysh

Reperi Snoop Dogg është bërë gjysh dhe lajmin e gëzuar e ka dhënë nëpërmjet Instagramit ditën e mërkurë. Djali i madh i këngëtarit 43-vjeçar, Corde Broadus, dhe bashkëshortja e tij Jessica Kyzer sollën në jetë një djalë të cilit i ...

Read More »

“Beteja e fituar për trupin”

Pasi ia arriti qëllimit që linjës së të brendshmeve “Elle Macpherson” t’ia ndryshojë emrin në “Heidi Klum Intimates”, modelja gjermane është bërë fytyra e re e gamës së fundit të linjës “Bendon”. 41-vjeçarja shfaqet tepër joshëse dhe me poza intime ...

Read More »

Hije dyshimi mbi lidhjen Ronaldo-Irina

Ata janë lidhur bashkë prej vitit 2010, por modelja e famshme ruse, Irina Shayk, nuk ishte e pranishme në Zyrih, ndërsa portugezi Cristiano Ronaldo nuk e citoi në asnjë pjesë të fjalimit të tij të falënderimit. Dhe media sociale nuk ...

Read More »

“Kam kaluar 7 muaj duke lidhur femra”

Pasi ka kaluar 7 muaj duke interpretuar rolin e Christian Grey-t, aktori Jamie Dornan ka deklaruar se tashmë është bërë një ekspert në “lidhjen e femrave me litarë”. Protagonisti i filmit ‘Fifty Shades of Grey’ shpjegoi për revistën ‘Elle’: “Nëse ...

Read More »