Home / roze (page 24)

roze

Gëzuar nga familja West

Familja sigurisht që vjen e para për Kim Kardashian. 36-vjeçarja ka postuar në Instagram foto të familjes së saj për festimet e Pashkëve. Në foto ajo pozon pranë bashkëshortit të saj Kanye West dhe dy fëmijët, North dhe Saint. Diçitura ...

Read More »

Ti je Rihanna?

Ajo mund të ketë zgjedhur të fshehë identitetin e saj me paraqitjen ne festival, por Rihanna gjeti sërish një mënyrë të shkëlqejë. Këngëtarja 29-vjeçare postoi në Instagram disa foto të saj gjatë Coachella. Ajo ka treguar fizikun e saj me ...

Read More »

“The Fate of the Furious”

“The Fate of the Furious” është ngjitur shumë shpejt në majën e renditjes së filmave me të ardhurat më të mëdha, duke thyer një rekord ndërkombëtar në këtë aspekt. Seria e 8 e filmit “action-thriller” ka siguruar plot 532.5 milionë ...

Read More »

Kur pozicioni i jogës dështon!

Këngëtarja 25-vjeçare Leigh-Anne Pinnock ndodhet në Miami, pasi është pjesë e turit të Ariana Grande. Megjithatë ajo ka gjetur kohë edhe për pushim në plazhet e mrekullueshme të këtij vendi. Ajo ka publikuar disa foto të “nxehta” për ndjekësit në ...

Read More »

Një lajm i keq për Eddie Murphy

Komediani Charlie Murphy, vëllai i madh i aktorit Eddie Murphy, ka ndërruar jetë në moshën 57-vjeçare pas një beteje me leuçeminë. Vdekja e tij u konfirmua të mërkurën nga përfaqësuesi Domenick Nati. aktori komik ka luajtur në një sërë filmash ...

Read More »