Home / roze (page 240)

roze

Cezari George Clooney

Aktori George Clooney ka “kthyer në jetë” ikonën e historisë së Perandorisë Romake, Cezarin, me një prerje flokës të stilit të viteve ’90. Ditën e enjte, aktori 53-vjeçar u pa në sheshin e xhirimit të filmit të tij të ri, ...

Read More »

Bluza qesharake e Miley Cyrus

Gustoja e Miley Cyrus për veshje ka humbur përfundimisht. Pasi u duk se lidhja me djalin e Arnold Schwarzenegger e kishte mbledhur dhe e kishte bërë të hiqte dorë nga bluzat me gjethe marijuane e gjëra të tilla, këngëtarja e ...

Read More »

E re dhe e bukur!

Lana Del Rey nuk na ka zhgënjyer me setin e saj të fundit fotografik për ‘Galore’. Këngëtarja e famshme ka ekspozuar dekoltenë e saj të bollshme për të dashurin fotograf Francesco Carrozzini. Lana ka zgjedhur veshje të viteve ’70 për ...

Read More »

Transformimet e Candice Swanepoel

Tre herë parakaloi në pasarelë, dy herë si ëngjëll dhe njëherë si flutur dhe në të gjitha rastet Candice Swanepoel tërhoqi vëmendjen. Modelja 26-vjeçare ishte edhe njëherë tjetër në qendër të vëmendjes të “Victoria’s Secret” gjatë një eventi në Londër. ...

Read More »