Home / roze (page 240)

roze

“Unë jam Batmani origjinal”

Ka qenë aktori i parë që ka interpretuar rolin e Batmanit modern dhe Michael Keaton nuk është aspak xheloz për të tjerët që e pasuan në rolin e superheroit të famshëm. 63-vjeçari ka luajtur rolin kryesor në dy filma: ‘Batman’ ...

Read More »

Miranda Kerr: Jam beqare dhe e lumtur

Që kur është ndarë nga Orlando Bloom, modelja Miranda Kerr është thënë që ka nisur marrëdhënie me këdo, që nga Tom Cruise e deri te Justin Bieber. Por, bukuroshja australiane thotë se është beqare dhe se është e lumtur e ...

Read More »

Gati për zhytjen e radhës?

Banda e ‘The Hot Tub Time Machine’ është rikthyer duke përdorur mjetin transportues në kohë, që nuk është gjë tjetër veçse një vaskë me hidromasazh, për t’u bërë shumë të pasur dhe të famshëm. Në trajlerin e filmit të dytë ...

Read More »

Angeline Jolie, engjëll apo djall?

Një dekadë më parë hodhi pas krahëve dy martesa të dështuara, problemet me lëndët narkotike dhe alkoolin dhe iu përkushtua lidhjes me Brad Pitt, i cili ishte ende i martuar me Jenniger Aniston. Pitt i dha fund martesës së tij ...

Read More »

Dr Dre, muzikanti më i pasur i vitit 2014

Dr Dre është muzikanti që ka fituar më shumë në vitin 2014 duke kryesuar listën e revistës ‘Forbes’ me një fitim prej 620 milionë dollarësh. Reperi dhe producenti 49-vjeçar ka fituar shumë sidomos gjatë muajit maj me shitjen e kompanisë ...

Read More »

Rihanna shtatzënë?

Sipas gazetës amerikane, “Hollywood life” këngëtarja Rihanna mund të jetë duke pritur fëmijën e saj të parë. Madje edhe medie të tjera spekulojnë se 26 vjeçarja është shtatzënë. Këngëtarja nuk është shfaqur shpesh në publik muajt e fundit, ndërsa në ...

Read More »