Home / roze (page 249)

roze

Dita e Veteranëve, Bruce Springsteen provokon

Rihanna, Carrie Underwood dhe Bruce Springsteen ishin emrat që kënduan në një “Koncertin e Vlerave”, një koncert në nder të veteranëve të luftës në ditën kushtuar këtyre të fundit në Uashington. Por ndërsa Rihanna dhe Carrie ndezën publikun me ritmin ...

Read More »

’99 problemet’ e Beyonce-s

Është njëra prej femrave më të fotografuara në planet, por kur vjen puna për të treguar linjat e saj perfekte, për Beyonce asnjëherë nuk është mjaftueshëm. Këngëtarja ‘u dhuroi’ fansave në rrjetin social ‘Tumblr’ gjashtë shkrepje, ku dy prej tyre ...

Read More »

Ja si fluturon Superman-i

Henry Cavill u ngrit në fluturim në rolin e tij si Superman gjatë xhirimeve në Illinois të filmit ‘Batman V Superman: Dawn Of Justice’. I lidhur me litarë, aktori muskuloz britanik u pa i veshur me kostumin e superheroit duke ...

Read More »

Rikthimi i Jason Bourne

Matt Damon do të interpretojë rolin e vrasësit të CIA-s Jason Bourne për herë të katërt. Edhe pse kishte deklaruar vitin e kaluar se nuk do të rikthehej në këtë sagë, aktori 44-vjeçar duket se ka ndërruar mendje. Damon tha ...

Read More »

Vdes “I vetëm në shtëpi”…sërish

I mbani mend dy filmat “I vetëm në shtëpi”, ku Kevin, një çapkën i vogël i harruar pa dashje nga prindërit e tij fiton gjithmonë betejat me dy hajdutët që duan t’i vjedhin shtëpinë për Krishtlindje? Fëmija inteligjent që mbronte ...

Read More »

Fotoja e parë me të dashurin e ri

Britney Spears shpërndau nëpërmjet Twitter-it foton e parë me të dashurin e saj të ri: Charlie Ebersol. Skenaristi dhe producenti  është dashuria e re e këngëtares 32-vjeçare, e cila u nda nga i dashuri i fundit (Dave Lucado) në muajin ...

Read More »