Home / roze (page 250)

roze

Lohan: Nuk jam lidhur me Tom Cruise

Lindsay Lohan ka përgënjeshtruar zërat se po frekuentohet me Tom Cruise. Sipas revistës ‘OK!’, dy aktorët janë takuar në Londër para një muaji dhe që nga ajo kohë dalin së bashku në mënyrë të fshehtë. Por, Lohan ka thënë për ...

Read More »

“Kemi humbur një engjëll”

Aksidenti tragjik që i mori jetën aktorit Paul Walker në nëntor të vitit 2013 shokoi të gjithë Hollivudin, por më të vështirë e patën pjesëtarët e kastit të ‘The Fast and The Furious’, të cilët gjatë shfaqjes për herë të ...

Read More »

Kate Moss si Brigitte Bardot

Kate Moss ka realizuar një set fotografik ku ka pozuar si ikona e kinematografisë franceze Brigitte Bardot. Supermodelja britanike është fotografuar nga Mario Testino për revistën ‘Vogue’, në kopertinën e së cilës 40-vjeçarja është shfaqur plot 36 herë. Bardot, e ...

Read More »

Claudia Schiffer, e etur për gjak

Claudia Schiffer vendosi ta festonte Halloëeen-in e veshur si një vampire, duke e plotësuar maskimin e saj me dhëmë të mprehtë dhe me gjak në buzë. Modelja e famshme u fotografua duke shkuar në një festë në Londër, e veshur ...

Read More »

Rita Ora, një kukull Barbi

Rita Ora u vesh si një kukull Barbie për të festuar Halloween-in në Londër dhe arriti të tërheqë vëmendjen me një fustan të ngushtë rozë të shoqëruar me një xhaketë dhe kurorë të së njëjtës ngjyrë. Gjithashtu, 23-vjeçarja mbante në ...

Read More »

Eva shkëlqen në eventin bamirës

Eva Longoria shkëlqeu në përurimin e një spitali fëmijësh në Teksas të Shteteve të Bashkuara ku kishte marrë në krah familjen dhe të dashurin e saj. Aktorja 39-vjeçare e veshur me një fustan krejtësisht të bardhë u shoqërua në eventin ...

Read More »

Halloween-i i VIP-ave në rrjetet sociale

Kim Kardashian dhe Alessandra Ambrosio kanë kënaqur fansat e tyre duke postuar në rrjetet sociale fotot e kostumeve që kishin zgjedhur për të festuar Halloween-in. Modelja Ambrosio kishte zgjedhur një kostum maceje, ndërsa ylli i televizionit Kardashian postoi një foto ...

Read More »