Home / roze (page 252)

roze

“Wolverine” lufton kancerin e lëkurës

Hugh Jackman i është nënshtruar për të tretën herë trajtimit nga kanceri i lëkurës. Aktori, i njohur për interpretimin e “Wolverine” në sagën X-Men, është fotografuar së fundmi me një tjetër leukoplast në hundë. Lajmin e kanë konfirmuar edhe të ...

Read More »

“S’kam prekur libër me dorë”

Ministrja franceze e Kulturës, Fleur Pellerin, shumë e ndjekur dhe e preferuar në rrjetet sociale, ka bërë një deklaratë që ka shokuar jo pak publikun: “Nuk kam prekur libër me dorë”! Megjithatë, ministrja i është referuar periudhës së viteve të ...

Read More »

Europe kthehen me një album të ri

Pas “The Final Countdown” në vitet ’80, banda Europe njofton se do të rikthehet së shpejti me një album të ri, ende pa emër, në fillim të vitit të ardhshëm në bashkëpunim me UDR Records. Legjendat suedeze të rokut botëror ...

Read More »

Kimi tregon shumë për ditëlindje

Në ditëlindjen e Kim Kardashianit e gjithë vëmendja duhet të ishte për bukuroshen brune dhe për tu siguruar për këtë gjë, vetë ajo vendosi të paraqitej me një dekolte të ekzagjeruar në festën e 34-vjetorit të saj. E shoqëruar nga ...

Read More »

Rita Ora, “selfie” me Jim Carrey

Rita Ora ishte e ftuar në Saturday Night Live së bashku me legjendën e komedisë Jim Carrey dhe këngëtarja kosovare përfitoi nga rasti për të bërë një “selfie” me aktorin e famshëm. 23-vjeçarja duket se është munduar të imitojë mimikën ...

Read More »

Kur bota virtuale ngatërrohet me realitetin

Këngëtari Paolo Nutini është shumë i dhënë pas video-lojërave menaxheriale të futbollit dhe këtë gjë e tregoi kur snoboi një futbollist të skuadrës Celtic pasi ai kishte munguar në stërvitje në botën virtuale të lojës. Sipas ‘Scottish Daily Record’, këngëtari ...

Read More »

Iggy dhe J-Lo ndezin Hollywood-in

Nuk pritej që të këndonte, por J-Lo u tundua aq shumë nga fansat sa në mënyrë të papritur iu bashkua Iggy Azalea-s në koncertin “We Can Survive” në Hollywood. Dy këngëtaret ndezën skenën me hitin e tyre “Booty”, ku më ...

Read More »