Home / roze (page 252)

roze

Kur bota virtuale ngatërrohet me realitetin

Këngëtari Paolo Nutini është shumë i dhënë pas video-lojërave menaxheriale të futbollit dhe këtë gjë e tregoi kur snoboi një futbollist të skuadrës Celtic pasi ai kishte munguar në stërvitje në botën virtuale të lojës. Sipas ‘Scottish Daily Record’, këngëtari ...

Read More »

Iggy dhe J-Lo ndezin Hollywood-in

Nuk pritej që të këndonte, por J-Lo u tundua aq shumë nga fansat sa në mënyrë të papritur iu bashkua Iggy Azalea-s në koncertin “We Can Survive” në Hollywood. Dy këngëtaret ndezën skenën me hitin e tyre “Booty”, ku më ...

Read More »

Kush e ka mendjen tek ndeshja

Arenat sportive janë shndërruar në një magnet për femrat e famshme, ca për pasion e ca për të qenë në qendër të vëmendjes, por rrallë ndodh që në vijën e parë të një ndeshjeje basketbolli në Shtetet e Bashkuara të ...

Read More »

Christian Bale do të jetë Steve Jobs

Christian Bale do të jetë Steve Jobs në filmin që do të prodhohet nga “Sony”, bazuar në biografinë e Walter Isaacson të vitit 2011, e vetmja e aprovuar nga bashkëthemeluesi i “Apple”. Lajmin e ka bërë të ditur “Bloomberg” që ...

Read More »

“Besimi në Zot më shpëtoi”

Shia LaBeouf ka deklaruar në një intervistë për revistën ‘Interview’ se xhirimi i filmit ‘Fury’ e ka ndihmuar të kalojë problemet e tij me alkoolin dhe drogën. Aktori 28-vjeçar theksoi se ka kaluar “një krizë ekzistenciale” dhe se alkooli, droga ...

Read More »