Home / roze (page 259)

roze

Kylie Minogue çmend Liverpulin

Kylie Minogue nisi turin e saj “Kiss me once” në Liverpul, duke bërë për vete mijëra të pranishëm me performancën e saj provokuese. Minogue debutoi në qytetin anglez më 24 shtator, ndërsa në ditët e ardhshme do të vijojë në ...

Read More »

Victoria Beckham në OKB

Victoria Beckham ndjek gjurmët e Angelina Jolie. Edhe ish-anëtarja e grupit Spice Girls, njësoj si bashkëshortja e Brad Pitt, do të ofrojë kontributin e saj në Kombet e Bashkuara. Ndryshe nga Jolie, që punon në Agjencinë e OKB për Refugjatët, ...

Read More »

Fotoja e albumit të ri të U2

Një përqafim mes një babai dhe të birit, një foto që tregon bateristin Larry Mullen Jr. bashkë me të birin 18-vjeçar Aaron Presley. Është kjo kopertina e albumit të ri “Songs of Innocence” të grupit U2, që do të dalë ...

Read More »

Shëndeti largon Malcolm Young nga AC/DC

Banda e muzikës rock, AC/DC njoftoi se themeluesi Malcolm Young nuk do të jetë pjesë e bandës për albumin e ri. Në njoftimin e shpërndarë në faqen zyrtare të bandës thuhet se “për shkak të natyrës dhe gjendjes shëndetësore të ...

Read More »

Lamtumirë Halle, Famke dhe Jimmy

Në filmin e radhës të sagës ‘X-Men’ që do të titullohet ‘Apocalypse’ aktorët Halle Berry, Famke Jannsen dhe James Marsden nuk do të jenë më pjesë e kastit. Lajmin e ka bërë të ditur skenaristi Simon Kinberg, i cili tha ...

Read More »

Mila Cunis rrëfen shtatzëninë

Që prej mësimit të lajmit se është shtatzënë në daljet publike është parë gjithmonë me në krah të dashurin e saj, por këtë herë Mila Cunis nuk kishte në krah Ashton Cutcher gjatë një shëtitjeje në rrugët e Kalifornisë. Aktorja ...

Read More »