Home / roze (page 26)

roze

Kim Kardashian po humb fansat

Ajo humbi plot 100 mijë ndjekës pasi fansat protestuan ndaj fotove të saj të të pasmeve me celulit. Dhe duket se Kim Kardashian po bën gjithçka që të rifitojë ndjekësit teksa ka postuar një foto seksi mëngjesin e të premtes. ...

Read More »

Përse ndihet i nderuar Harry Style

Harry Styles ‘është i nderuar’ të jetë kumbari i djalit të Liam Payne. Këngëtari që së shpejti do të publikojë dhe videon e këngës së tij të re solo “Sign of the times”, tregon se dy të dashuruarit, Liam dhe ...

Read More »