Home / roze (page 260)

roze

Vin Diesel me flokë dhe mjekër

Trupi muskuloz dhe koka pa asnjë qime floku janë karakteristikat kryesore të tij, por për rolin në filmin e tij më të fundit aktori Vin Diesel ka flokë dhe një mjekër të dendur. 47-vjeçari pothuajse nuk njihet me “look”-un e ...

Read More »

Gaga “in black”, pa vend për imagjinatë

Lady Gaga nuk ka lënë aspak vend për imagjinatën, teksa ylli 28-vjeçar i Pop-it ka qenë në klubin e jazz-it “L’Archiduc”, në Belgjikë, natën e së hënës. Ajo ka ekspozuar gjithçka të mundshme, brenda fustanit-rrjetë tepër të tejdukshëm, duke kopjuar ...

Read More »

Kate Hudson: Shoh njerëz të vdekur

Aktorja Kate Hudson ka befasuar të gjithë kur ka deklaruar se ajo dhe nëna e saj, aktorja Goldie Hawn, kanë aftësinë të shohin njerëz të vdekur dhe të perceptojnë energjinë e shpirtrave. 35-vjeçarja tha në një emision televiziv: “I ndjej ...

Read More »

Edhe Rihanna viktimë e hakersave

Rihanna dhe Amber Heard janë shndërruar në viktimat e fundit të skandalit të fotove nudo të hakeruara. Dy imazhe “topless” të këngëtares u shfaqën në 4chan dhe Reddit, ndërsa aktorja amerikane ishte më e “goditura” me më shumë se 50 ...

Read More »

Martohet aktori Tom Hardy

Aktori anglez Tom Hardy është martuar në mënyrë të fshehtë me të fejuarën e tij Charlotte Riley para dy muajsh në Francë. 37-vjeçari dhe 32-vjeçarja, të lidhur që nga viti 2009, kanë ftuar në celebrim vetëm një grup të vogël ...

Read More »