Home / roze (page 260)

roze

Blackhat, kur hakeri është muskuloz

“Blackhat”, filmi i ardhshëm i Michael Mann, që do të dalë në kinematë amerikane janarin e vitit të ardhshëm, përgënjeshtron steriotipin e piratëve informatikë, të cilët supozohet të jenë të mbyllur, të veshur keq dhe që jetojnë në hapësira të ...

Read More »

Mariah Carey “ka harruar të këndojë”

Mariah Carey nisi nga Japonia turin e saj të koncerteve “Elusive Chanteuse” dhe nisja ishte zhgënjyese, të paktën për një pjesë të fansave të këngëtares. Pas koncertit të zhvilluar në Tokia para mijëra spekatorëve, 44-vjeçarja është përballur me një lumë ...

Read More »

200 mijë $ për një skenë nudo

Producentët e serialit ‘Game of Thrones’ kanë shpenzuar 200 mijë dollarë për të xhiruar një skenë nudo të aktores Lena Headey. 41-vjeçarja, e cila interpreton Cersei Lannister, tregon gjithçka në një episod të serialit. Skena e xhiruar në Kroaci është ...

Read More »

“Pse nuk pranova rolin e Christian Grey”

Ishte i përzgjedhuri për të interpretuar Christian Grey-n në përshtatjen kinematografike të librit ‘50 Shades Of Grey’, por Charlie Hunnam u tërhoq nga ky rol pasi “nuk e përballonte dot”. “Bëra një gabim amatoresk kur e pranova. Mendova se mund ...

Read More »

Kur “ëngjëjt” zbulojnë “sekretet”

Ajo është një nga “ëngjëjt” më joshës të Victoria’s Secret dhe këtë e ka treguar shpesh herë me të brendshmet seksi të femrave nëpër sfilata. Por, këtë herë, supermodelja Candice Swanepoel ka kaluar çdo limit, duke pozuar topless në setin ...

Read More »

“Selfie” i “mbretëreshës” Shaik

Me një trup të tillë, është e logjikshme se si modelja Shanina Shaik siguroi kontratën me Victoria’s Secret, por edhe vëmendjen e modelit e aktorit Tyson Beckford. Në një foto të publikuar në Instagram, të premten, Shanina pozon përpara një ...

Read More »

Mila Kunis lind vajzë

Mila Kunis dhe Ashton Kutcher janë bërë me vajzë. Sipas ‘TMZ’, aktorja 31-vjeçare ka lindur fëmijën e saj të parë në Cedars-Sinai Medical Center të Los Anxhelesit gjatë ditës së martë. Aktorët e kanë bërë publike lidhjen e tyre në ...

Read More »