Home / roze (page 261)

roze

Perëndesha Lady Gaga

Gjithnjë ka shfaqur interes për mitologjinë antike, sidomos atë greke…dhe ku më mirë se në Athinë mund ta tregonte sërish këtë. Të premten pasdite Lady Gaga e frymëzuarnga  mitologjia u shfaq në rrugët e kryeqytetit grek e veshur si perëndesha ...

Read More »

“Geisha” Miranda Kerr

Miranda Kerr ka pozuar si një geishë për kopertinën e versionit japonez të ‘Vogue’ në përvjetorin e 15 të revistës. Fotografi Mario Testino është ai që ka realizuar setin fotografik të modeles 31-vjeçare. Me flokë të mbledhura në stilin japonez ...

Read More »

Arrestohet këngëtari Don Omar

Këngëtari Don Omar është arrestuar në Porto Riko me akuzën e dhunës në familje. 36-vjeçari u ndalua nga policia të mërkurën në mëngjes në Vega Alta pasi sipas mediave lokale ka kërcënuar të dashurën e tij 26-vjeçare, emri i së ...

Read More »

Avril Lavigne drejt divorcit

Avril Lavigne dhe Chad Koeger duket se do të divorcohen pas 14 muajsh martesë. Sipas ‘Us Weekly’, çifti i këngëtarëve ia ka bërë të ditur këtë gjë miqve dhe pritet që shumë shpejt të nisin procedurat e divorcit. Në 30 ...

Read More »

“Gjumë, ujë dhe meditim”

Jeta e shëndetshme dhe Lindsay Lohan janë dy gjëra që nuk shkojnë aspak bashkë, por aktorja e famshme për prapësitë e saj këmbëngul se tashmë është një person krej tjetër. Në një intervistë për revistën ‘Wonderland’, 27-vjeçarja thekson se “gjumi, ...

Read More »