Home / roze (page 261)

roze

Mila Kunis lind vajzë

Mila Kunis dhe Ashton Kutcher janë bërë me vajzë. Sipas ‘TMZ’, aktorja 31-vjeçare ka lindur fëmijën e saj të parë në Cedars-Sinai Medical Center të Los Anxhelesit gjatë ditës së martë. Aktorët e kanë bërë publike lidhjen e tyre në ...

Read More »

Kaos dhe shkatërrim

Imazhe të reja shpërthyese janë publikuar nga sheshxhirimi i filmit ‘Transformers: Age of Extinction’. Fotot e reja tregojnë me detaje atë që ka ndodhur në skenat e shkatërrimit që tek ky film janë të shumta. Mark Wahlberg, Jack Reynor dhe ...

Read More »

“Look” i ri për Jennifer Aniston

Jennifer Aniston do të rikthehet në ekranin e kinemasë, kësaj radhe si një e varur ndaj seksit në filmin ‘Horrible Bosses 2’. 45-vjeçarja interpreton sërish rolin e Julia Harris, e cila në filmin e parë ngacmonte seksualisht punonjësin e saj, ...

Read More »

“J-Lo, një vepër arti”

“Fundshpina e saj është një vepër arti që do të hyjë në histori…sigurisht së bashku me talentin e saj muzikor”. Puff Daddy ndjehet me fat që ka patur në krah të tij për 2 vjet Jennifer Lopez. 44-vjeçari në një ...

Read More »

Bieber qëndron larg Kerr…dhe telasheve

Në muajin gusht u bë protagonist në një zënkë me Orlando Bloom, ku në qendër ishte ish-bashkëshortja e aktorit britanik, Miranda Kerr. E nga zënka duket se Justin Bieber “ka vënë mend” dhe ka vendosur t’u qendrojë larg telasheve. Këngëtari ...

Read More »

Monica Belluci feston 50-vjetorin

Elegante dhe me një bukuri misterioze. Monica Belluci, aktorja italiane mbushi 50 vjeç. Është diva e fundit “Made in Italy” që pushtoi kinemanë botërore dhe u bë e famshme jo vetëm për bukurinë, por edhe për rolet e saj në ...

Read More »

Bey-kini, ditë e re, foto të reja

Ditë e re, bikini të reja. Beyonce postoi në rrjetet sociale dy shkrepje “të freskëta” nga pushimet e saj në Francë. 33-vjeçarja shfaqet me bikini me ngjyrë të bardhë në dy situata, në njërën “serioze” e në tjetrën e qeshur. ...

Read More »

Foto e parë nga dasma Clooney-Alamuddin

Është publikuar fotoja e parë e dasmës së aktorit George Clooney me avokaten Amal Alamuddin. 36-vjeçarja kishte veshur një fustan me vello nga Oscar de la Renta, ndërsa 53-vjeçari kishte zgjedhur një kostum nga Georgia Armani. Të gjitha fotot e ...

Read More »