Home / roze (page 262)

roze

Gaga “in black”, pa vend për imagjinatë

Lady Gaga nuk ka lënë aspak vend për imagjinatën, teksa ylli 28-vjeçar i Pop-it ka qenë në klubin e jazz-it “L’Archiduc”, në Belgjikë, natën e së hënës. Ajo ka ekspozuar gjithçka të mundshme, brenda fustanit-rrjetë tepër të tejdukshëm, duke kopjuar ...

Read More »

Martohet aktori Tom Hardy

Aktori anglez Tom Hardy është martuar në mënyrë të fshehtë me të fejuarën e tij Charlotte Riley para dy muajsh në Francë. 37-vjeçari dhe 32-vjeçarja, të lidhur që nga viti 2009, kanë ftuar në celebrim vetëm një grup të vogël ...

Read More »

Edhe Rihanna viktimë e hakersave

Rihanna dhe Amber Heard janë shndërruar në viktimat e fundit të skandalit të fotove nudo të hakeruara. Dy imazhe “topless” të këngëtares u shfaqën në 4chan dhe Reddit, ndërsa aktorja amerikane ishte më e “goditura” me më shumë se 50 ...

Read More »

Kate Hudson: Shoh njerëz të vdekur

Aktorja Kate Hudson ka befasuar të gjithë kur ka deklaruar se ajo dhe nëna e saj, aktorja Goldie Hawn, kanë aftësinë të shohin njerëz të vdekur dhe të perceptojnë energjinë e shpirtrave. 35-vjeçarja tha në një emision televiziv: “I ndjej ...

Read More »

Perëndesha Lady Gaga

Gjithnjë ka shfaqur interes për mitologjinë antike, sidomos atë greke…dhe ku më mirë se në Athinë mund ta tregonte sërish këtë. Të premten pasdite Lady Gaga e frymëzuarnga  mitologjia u shfaq në rrugët e kryeqytetit grek e veshur si perëndesha ...

Read More »

“Geisha” Miranda Kerr

Miranda Kerr ka pozuar si një geishë për kopertinën e versionit japonez të ‘Vogue’ në përvjetorin e 15 të revistës. Fotografi Mario Testino është ai që ka realizuar setin fotografik të modeles 31-vjeçare. Me flokë të mbledhura në stilin japonez ...

Read More »