Home / roze (page 262)

roze

Askush nuk po të sheh flokët

Ditën e dielë, reperja Nicki Minaj vendosi të ndante me fansat e saj në Instagram një “look” të ri të saj, por pa sukses. Këngëtarja amerikane postoi në rrjetin social një foto me parrukë, por vështirë se dikush nga 9 ...

Read More »

Një moment clodhjeje për Hugh Jackman

Në sagën X-Men, personazhi që ai interpreton nuk njihet si shakatar, por Hugh Jackman është krejt ndryshe nga Wolverine. Aktori australian njihet per sensin e humorit që e karakterizon dhe këtë e vërtetoi edhe nëpërmjet një postimi të fundit në ...

Read More »

Provat e martesës Clooney-Alamuddin

Kur bëhet fjalë për ceremoninë martesore të të famshëmve, që gjithcka të shkojë sa më mirë dhe të shmangen të papriturat, disa prova paraprake janë gjithnjë të këshillueshme. George Clooney dhe Amal Alamuddin pritet të lidhin kurorë këtë të shtunë ...

Read More »

Familja Clinton me një anëtar të ri

Ish-familja presidenciale Clinton nga sot është shtuar me anëtaren më të re. Vajza e Hillary dhe Bill Clinton, Chelsea lindi vajzë. “Marc (bashkëshorti) dhe unë jemi të mbushur me dashuri, falenderim dhe lumturi me rastin e lindjes së vajzës tonë ...

Read More »

“Dua të bëhem prind”

Bradley Cooper ka deklaruar se kërkon të bëhet prind sa më shpejt edhe pse martesën e sheh shumë larg. Aktori 39-vjeçar, i cili u bë i famshëm falë filmit të vitit 2009 ‘The Hangover’, është i lidhur me modelen britanike ...

Read More »

Victoria Beckham në OKB

Victoria Beckham ndjek gjurmët e Angelina Jolie. Edhe ish-anëtarja e grupit Spice Girls, njësoj si bashkëshortja e Brad Pitt, do të ofrojë kontributin e saj në Kombet e Bashkuara. Ndryshe nga Jolie, që punon në Agjencinë e OKB për Refugjatët, ...

Read More »

Kylie Minogue çmend Liverpulin

Kylie Minogue nisi turin e saj “Kiss me once” në Liverpul, duke bërë për vete mijëra të pranishëm me performancën e saj provokuese. Minogue debutoi në qytetin anglez më 24 shtator, ndërsa në ditët e ardhshme do të vijojë në ...

Read More »

Shëndeti largon Malcolm Young nga AC/DC

Banda e muzikës rock, AC/DC njoftoi se themeluesi Malcolm Young nuk do të jetë pjesë e bandës për albumin e ri. Në njoftimin e shpërndarë në faqen zyrtare të bandës thuhet se “për shkak të natyrës dhe gjendjes shëndetësore të ...

Read More »

Fotoja e albumit të ri të U2

Një përqafim mes një babai dhe të birit, një foto që tregon bateristin Larry Mullen Jr. bashkë me të birin 18-vjeçar Aaron Presley. Është kjo kopertina e albumit të ri “Songs of Innocence” të grupit U2, që do të dalë ...

Read More »