Home / roze (page 266)

roze

Nicki Minaj “pushton” skenën e MTV

Nicki Minaj ishte ndër këngëtaret e shumta që performoi në skenën e ndarjes së çmimeve “MTV Video Music Awards”…dhe nuk zhgënjeu. Minaj u paraqit me hitin e saj të fundit, Anaconda. I shumëpërfolur për videoklipin “e tepruar” edhe në skenën ...

Read More »

Jennifer Lopez: Dua të martohem sërish

Jennifer Lopez ka një pasion për jetën në çift  edhe pas 3 martesave të dështuara. Tashmë që është “single”  pas ndarjes nga i dashuri Casper Smart  thotë se është e gatshme të martohet sërish. “Dëshiroj të martohem . Më pëlqen ...

Read More »

Romantiku Gerard Butler

Gerard Butler është ndër beqarët më të kërkuar në qarkullim në Hollywood dhe nuk është risi që shumë femra lënë kokën pas tij. Aktori u fotografua në plazhet kaliforniane në shoqërinë e një femre misterioze të cilës po i tregonte ...

Read More »

“Dashuri me shikim të parë”

Shtypi rozë është vënë në ndjekje të presidentit francez, Francois Hollande, qysh në momentin që u zbulua lidhja e fshehtë me aktoren Julie Gayet. Ai ka qenë i ndjekur nga paparacët, 24 orë edhe gjatë pushimeve. Vetëm disa ditë ai ...

Read More »

Kohë të vështira për Rita Ora

Ajo nuk po kalon një periudhë të qetë në jetën e saj personale, por si një profesioniste e vërtetë në publik shfaqet gjithmonë me buzëqeshjen që i maskon gjendjen në të cilën ndodhet. Ndarja nga Calvin Harris ishte krejt e ...

Read More »