Home / roze (page 266)

roze

Sirena Kim Kardashian

Kim Kardashian po bën pushime në Puerto Vallarta të Meksikës dhe paparacët arritën ta fotografonin kur doli nga resorti me një bikini të zi. 33-vjeçarja dukej në formë shumë të mirë fizike dhe si gjithmonë tërheqëse për meshkujt. Aktualisht, Kimi ...

Read More »

Emma Stone: Më ndjek fantazma e gjyshit

Aktorja Emma Stone ka rrëfyer se shpirti i gjyshit të saj të ndjerë po e ndjek nëpër shtëpi. Duke folur për ‘The Letterman Show’, 25-vjeçarja deklaroi se fantazma e gjyshit i lë nëpër dhomat e shtëpisë qindarka të ndryshme. “Gjyshi ...

Read More »

Një puthje nga Lindsay Lohan

Ditët e fundit i ka kaluar në një super jaht në brigjet italiane dhe Lindsay Lohan donte të ndante disa momente nga puhsimet me ndjekësit e saj në Instagram duke postuar një “selfie” provokuese ditën e enjte. Aktorja 28-vjeçarja duket ...

Read More »

Rita Ora, me të dashurin e ri në LA

Rita Ora udhëtoi drejt Los Angelos-it me të dashurin e saj të ri Ricky Hilfiger. Romanca e Rita Ora-s me djalin e stilistit amerikan, Tommy Hilfiger, po bëhet gjithmonë edhe më publike, nën syrin e medias. Këngëtarja i kishte mbuluar ...

Read More »

Shakira është 3 muajshe shtatzënë

Në ceremoninë e mbylljes së Botërorit, Brazil 2014, Shakira u shfaq me një veshje skenike që nuk linte hapësirë për dyshime. Mediat “Caracol Noticias”, e para, dhe më pas “Fox News Latino”, kanë publikuar lajmin pa pasur dyshime se Shakira ...

Read More »

Kate Upton, pushime në Meksikë

Çifti po shijon pushime romantike në plazhet e Kankunit në Meksikë. Kate, 22 vjeçe, dukej e mrekullueshme me bikini, që tregonin linjat e saj të rrumbullakosura. Edhe i dashuri i saj, 31-vjeçari Justin Verlander, dukej i relaksuar. Në muajin Janar ...

Read More »