Home / roze (page 268)

roze

Kohë të vështira për Rita Ora

Ajo nuk po kalon një periudhë të qetë në jetën e saj personale, por si një profesioniste e vërtetë në publik shfaqet gjithmonë me buzëqeshjen që i maskon gjendjen në të cilën ndodhet. Ndarja nga Calvin Harris ishte krejt e ...

Read More »

Irina Shayk, e magjishme në Berlin

Irina Shayk është rikthyer në turin e promovimit të filmit “Hercules”, këtë herë në Berlin, duke qenë sërish në qendër të vëmendjes. Bukuroshja ruse parakaloi në tapetin e kuq e vetme, duke shfaqur siluetën e saj të mrekullueshme. 28-vjeçarja dukej ...

Read More »

“Brad nuk e dashuron më Angelinan”

Psikologu i Brad Pitt mendon se e ka parashikuar marrëdhënien e çiftit të famshëm të Hollywoodit. Sipas tij, Brad Pitt nuk e dashuron më Angelina Jolie. Ron Bard këmbëngul se aktori ndihet shumë i kufizuar në marrëdhënien e tij, por ...

Read More »

Rihanna dhe Drake, sërish bashkë

Rihanna dhe Drake janë rikthyer sërish bashkë. Pas një serie ndarjesh dhe lidhjesh mes çiftit, ata kanë vendosur t’i japin edhe një shans njëri-tjetrit. Këngëtarja u fotografua në koncertin e Drake&Lil Wayne në New York. Ajo, gjatë gjithë koncertit, këndonte ...

Read More »

“Hot pink” Rihanna

Të dielën u ngjit në skenë për turin e saj “Monster” së bashkue me Eminem, ndërkoëh që të hënën në mbrëmje Rihanna mahniti rrugët e Nju Jorkut duke treguar mjeshtërisht këmbët e saj të gjata. 26-vjeçarja kishte veshur një fustan ...

Read More »