Home / roze (page 268)

roze

Rihanna u rikthehet pushimeve

Javët e fundit ka qenë e zënë me regjistrimin e albumit të saj të ri, por edhe me turin “Monster” në bashkëpunim me Eminem. Dy aktivitetet e ngjeshura profesionale e kanë mbajtur larg plazheve për pak kohë. Rihanna është rikthyer ...

Read More »

Vazhdon pasioni për çiftin Buffon-D’Amico

Puthje, përqafime, det dhe diell për D’Amico e Buffon që duket se janë të dashuruar marrëzisht me njëri-tjetrin. Fotografitë e shkëputura nga “Diva e Donna” flasin shumë qartë. Pas pushimeve në Greqi ata janë fotografuar në bregdetin italian Cinque Terre, ...

Read More »

Motrat Kardashian të zëna me celularin

Kim Kardashian dhe dy motrat e saj, Kendall dhe Kylie Jenner ishin shumë të përqëndruara tek telefoni duke shkëmbyer mesazhe ose duke kontrolluar rrjetet sociale, kur audienca në MTV Video Music Awards  mbajti një minutë heshtje për adoleshentin e vrarë ...

Read More »

Nicki Minaj “pushton” skenën e MTV

Nicki Minaj ishte ndër këngëtaret e shumta që performoi në skenën e ndarjes së çmimeve “MTV Video Music Awards”…dhe nuk zhgënjeu. Minaj u paraqit me hitin e saj të fundit, Anaconda. I shumëpërfolur për videoklipin “e tepruar” edhe në skenën ...

Read More »

Jennifer Lopez: Dua të martohem sërish

Jennifer Lopez ka një pasion për jetën në çift  edhe pas 3 martesave të dështuara. Tashmë që është “single”  pas ndarjes nga i dashuri Casper Smart  thotë se është e gatshme të martohet sërish. “Dëshiroj të martohem . Më pëlqen ...

Read More »

Romantiku Gerard Butler

Gerard Butler është ndër beqarët më të kërkuar në qarkullim në Hollywood dhe nuk është risi që shumë femra lënë kokën pas tij. Aktori u fotografua në plazhet kaliforniane në shoqërinë e një femre misterioze të cilës po i tregonte ...

Read More »