Home / roze (page 269)

roze

Arrestohet Justin Bieber

Justin Bieber është arrestuar me akuzat e agresionit dhe drejtimit me rrezikshmëri të mjetit, që janë ngritur pas një dyluftimi të dyshuar, të ndodhur pas përplasjes së mjetit të tij ATV me një minifugon në Kanada, të premten, bëri të ...

Read More »

Fotot e para të dasmës së Jolie-Pitt

Angelina Jolie dhe Brad Pitt gjithmonë kishin thënë se do të martoheshin kur fëmijët të fillon t’i pyesnin. Gjashtë fëmijët e tyre ishin pjesa më e rëndësishme e dasmës më 23 gusht në rezidencën Chateau Miraval në Francë. Angelina kishte ...

Read More »

Pushimet e Nicole Scherzinger

Ndoshta pak me vonesë, por sërish në kohë për të marrë disa rreze diellore mesdhetare.  Nicole Scherzinger po shijon disa ditë pushime në brigjet spanjolle e shoqëruar nga një grup miqsh. Këngëtarja 36-vjeçare tregoi linjat e saj perfekte në një ...

Read More »

Keanu Reeves feston 50-vjetorin

Aktori hollivudian Keanu Reeves feston ditëlindjen e pesëdhjetë. Keanu Reeves ka lindur më 2 shtator 1964 dhe sot shuan plot 50 qirinj të tortës. Reeves është një ndër personazhet e mëdha të kinemasë së filmave aksion.  Në vitet ‘90  filmi ...

Read More »

West dëshiron të aktrojë në komedi

Kanye West raportohet se është duke kërkuar një rol të përhershëm në ndonjë komedi. Reperi multi-milioner, i cili po ashtu ëhsët edhe një disenjator me emër, ka vendosur të provojoë edhe fushat tjera jashtë këtyre dy industrive. Vitin e kaluar ...

Read More »

Al Pacino: Fama të streson, por…

Festivali i Filmit në Venecia ka mbledhur mjaft yje botërore të kinemasë, mes të cilëve edhe ikona Al Pacino të cilit asnjëherë nuk i mungon humori. Me të shkelur në tapetin e kuq kur përballë kishte gazetarë dhe reporterë që ...

Read More »