Home / roze (page 27)

roze

Rob Kardashian në sulm!

Rob Kardashian ka bërë një shaka me motrën e tij të vogël, Kylie Jenner. ‘Delja e zezë’ e familjes Kardashian ka postuar një foto të modeles 19-vjeçare dhe bashkangjitur me të, atë të gjyses 88-vjeçare, Nan. Në foto Kylie pozon ...

Read More »

Pitt: Ndarja nga Angelina ishte si vdekja

Ndarjen nga Angelina Jolie ai e ka krahasuar me ‘vdekjen’, duke pranuar se është një person emocionalisht ‘i vonuar’, dhe pija e rëndë e ndihmoi në shkatërrimin e martesës. Jolie habiti mbarë botën në shtator të 2016 ku dorëzoi kërkesën ...

Read More »

Një lajm i keq për Eddie Murphy

Komediani Charlie Murphy, vëllai i madh i aktorit Eddie Murphy, ka ndërruar jetë në moshën 57-vjeçare pas një beteje me leuçeminë. Vdekja e tij u konfirmua të mërkurën nga përfaqësuesi Domenick Nati. aktori komik ka luajtur në një sërë filmash ...

Read More »