Home / roze (page 270)

roze

Pavarësia e Skocisë ndan yjet

Referendumi për pavarësinë e Skocisë, që do të mbahet më 18 shtator, ndan yjet e botës së artit dhe sportit, me shumë VIP-a që kanë zbritur në fushë për të dhënë qëndrimet e tyre. Gjithçka nisi vite më parë me ...

Read More »

Martohet Elisabetta Canalis

Elisabetta Canalis, ish e dashura e George Clooney, është martuar me të fejuarin e saj Brian Perry në Itali vetëm disa ditë para se vetë aktori të martohet me Amal Alamuddinin në Venecia. 36-vjeçarja Canalis u martua me 46-vjeçarin në ...

Read More »

E mrekullueshmja Candice Swanepoel

Candice Swanepoel është një nga modelet më të paguara në botë dhe ditën e dielë 25-vjeçarja tregoi në Instagram arsyen pse paguhet mirë. Bukuroshja bjonde publikoi dy foto nga seti fotografik i Victoria’s Secret në Kaliforni. Afrikano-jugorja ka pozuar me ...

Read More »

Rrobat, thjesht të padurueshme për të

Rikthehet sërish në qendër të vëmendjes së botës, pas një pushimi rreth njëmujor nga turi i saj botëror “Bangerz”. Miley Cyrus rikthehet me udhëtimet e saj dhe këtë e ka bërë duke postuar një foto të sajën, tërësisht nudo gjatë ...

Read More »

Ricky Martin po shoqërohet me Ian Thorpe

Sipas thashethemeve, Ricky Martin dhe Ian Thorpe do të pranonin, në një intervistë ekskluzive, për rreth gjysmë milioni dollarë, marrëdhënien e tyre, por menaxheri i notarit i ka mohuar zërat që po qarkullojnë ditët e fundit. Media australiane ka përhapur ...

Read More »