Home / roze (page 270)

roze

Arrestohet këngëtari Don Omar

Këngëtari Don Omar është arrestuar në Porto Riko me akuzën e dhunës në familje. 36-vjeçari u ndalua nga policia të mërkurën në mëngjes në Vega Alta pasi sipas mediave lokale ka kërcënuar të dashurën e tij 26-vjeçare, emri i së ...

Read More »

Albumi i ri i Nicole Scherzinger

Po bëhet gati për lançimin e “albumit më intim” që ka nxjerrë deri tani dhe Nicole Scherzinger duket e mrekullueshme në setin fotografik të ‘Big Fat Lie’. Këngëtarja 36-vjeçare pozon me kostum banjoje në një vend ekzotik, me duart tek ...

Read More »

“Gjumë, ujë dhe meditim”

Jeta e shëndetshme dhe Lindsay Lohan janë dy gjëra që nuk shkojnë aspak bashkë, por aktorja e famshme për prapësitë e saj këmbëngul se tashmë është një person krej tjetër. Në një intervistë për revistën ‘Wonderland’, 27-vjeçarja thekson se “gjumi, ...

Read More »

Selena-Bieber, rikthim së bashku?

Lidhja e tyre është një herë aktive, një herë “me pushime”, por duket se Justin Bieber dhe Selena Gomez janë rikthyer sërish së bashku, të paktën për momentin. hja e Popit është kapur duke u puthur dhe përkëdhelur në “Lucky ...

Read More »

Mendes-Gosling bëhen prindër

Eva Mendes dhe Ryan Gosling janë bërë prindër të një vajze. Sipas ‘Us Weekly’, aktorja 40-vjeçare ka lindur fëmijën e saj të parë ditën e premte. 33-vjeçari Gosling, i cili me Evën është njohur në sheshxhirimin e filmit ‘Place Beyond ...

Read More »

Pavarësia e Skocisë ndan yjet

Referendumi për pavarësinë e Skocisë, që do të mbahet më 18 shtator, ndan yjet e botës së artit dhe sportit, me shumë VIP-a që kanë zbritur në fushë për të dhënë qëndrimet e tyre. Gjithçka nisi vite më parë me ...

Read More »