Home / roze (page 272)

roze

Rita Ora: E adhuroj Calvin Harris

Rita Ora, gjatë një interviste për revistën “Glamour”, ka folur dhe për ndarjen nga i dashuri i saj, Calvin Harris. Gjatë intervistës, ajo tha se e adhuron atë. “Ne kemi punuar shumë fort  dhe ishim së bashku kudo nëpër koncerte”, ...

Read More »

Lily Allen, incident “hot” në skenë

Tashmë për Lily Allen po flitet shumë në Amerikë. Këngëtarja angleze ka hapur koncertet e turit “Bangerz” të Miley Cyrus, por gjatë performancës në Nju Jork pati një incident me veshjen. Këngëtarja britanike, Lily Allen kishte përzgjedhur një veshje me ...

Read More »

SHBA, “selfie” me Malia Obama-n

Vajza e madhe e presidentit amerikan, Malia , 16 vjeç  ka bërë një “selfie” në festivalin muzikor “Lollapalooza” në Çikago.  Foton e ka postuar në “Twitter” mikesha e saj që kishte shkruar “Chillin with Malia Obama” ose “duke u relaksuar ...

Read More »

Kim tejkalon veten, 73 ditë e martuar

Nisur nga precedentët e së kaluar, kur Kim Kardashian i tha “Po” në altar Kanye West në mediat rozë nisën të qarkullonin bastet mbi kohëzgjatjen e martesës. Por këtë herë vajza amerikane e spektakleve, nënë e një fëmije mund të ...

Read More »

Jay Z dhe Beyonce, sërish bashkë

Jay Z dhe Beyonce morën pjesë në një shfaqje private sekrete gjatë kësaj fundjave. Një zhvillim ky që ka një domethënie të veçantë, pasi përbën edhe provën më të pakundërshtueshme deri më tani, që ata janë ende një çift i ...

Read More »