Home / roze (page 277)

roze

Shakira, mbretëresha e Facebook-ut

Shakira është personi më i ndjekur në Facebook, me më shumë se 100 milionë ndjekës. Ky është numri më i madh i pëlqimeve, i arritur deri më sot. Origjinaliteti i postimeve dhe kapaciteti për t’i bërë pjesë të faqes edhe ...

Read More »

Martohet Giorgio Chiellini

Giorgio Chiellini është martuar. Në kishën e Montenero-s në Livorno, mbrojtësi i Juventusit dhe i kombëtares italiane i ka thënë “po” Carolina Bonistalli-t. Nusja mbante veshur fustanin e bardhë, që dukej si sirenë me një vello të gjatë, ndërsa dhëndri ...

Read More »

Katy Perry relaksohet me agopunkturë

Përpara nisjes së koncertit në Montreal Katy Perry vendosi të relaksohet duke përdorur metodën e agopunkturës.  Tensioni është shumë i lartë për popstarin përpara një shfaqjeje dhe ajo zgjedh këtë formë për t`u përqëndruar. Këngëtarja ka postuar një foto në ...

Read More »

Sirena Kim Kardashian

Kim Kardashian po bën pushime në Puerto Vallarta të Meksikës dhe paparacët arritën ta fotografonin kur doli nga resorti me një bikini të zi. 33-vjeçarja dukej në formë shumë të mirë fizike dhe si gjithmonë tërheqëse për meshkujt. Aktualisht, Kimi ...

Read More »