Home / roze (page 278)

roze

Disa kg të tepërta edhe për Di Caprio-n

Di Caprio në Saint Tropez organizoi një mbrëmje bamirësie dhe  më pas vendosi të  kalojë disa ditë pushimi  me të dashurën, Toni Gram. Leonardo Di Caprio është fotografuar në Saint Tropez teksa fondacioni i tij organizoi  një mbrëmje  bamirësie. Ai ...

Read More »

Të gjithë sytë tek Irina!

Modelja ruse 28-vjeçare dukej e mrekullueshme në premierën e filmit “Herkuli”. Irina Shayk, përveç botës së modës, tashmë pritet t’i përkushtohet edhe kinematografisë. Ajo u shfaq me një stil spektakolar në premierën e “Herkulit”, në Hollywood, të mërkurën në mbrëmje. ...

Read More »

Transformimi i Johnny Deep

Johnny Deep është konsideruar si sex simboli më i lakmuar i Hollywoodit, por tashmë ai nuk njihet më. Transformimi i Deep, si pasojë e rolit të tij më të ri në fimin “Black Mass”. Aktori shfaqet me dhëmbë të thyera, ...

Read More »

Parfumet e VIP-ave

Parfumet dhe flagrancat janë diçka jashtëzakonisht personale. Shumë rrallë mund të gjesh dy njerëz që bien dakord për një parfum. Ashtu sic ka secili prej nesh një parfum të zgjedhur për veten, të njëjtën gjë bëjnë dhe femrat e famshme. ...

Read More »