Home / roze (page 28)

roze

Një mama në modë si Beyonce

Nëse mbretëresha e muzikës nuk do të ishte e tillë, e sigurtë që në karrierën e saj do të ishte një modele. 35-vjeçarja Beyonce, në pritje të binjakëve ka postuar në Instagram foto të saj e veshur me mjaft stil ...

Read More »

Rikthehet “Mbreti Artur”

“Mbreti Artur” nuk rresht se joshuri “Hollywood”-in. Edhe pse ka qenë subjekt i shumë filmave në periudha të ndryshme kohe, monarku mitik rikthehet sërish, këtë herë nën regjinë e Guy Ritchie, që më shumë sesa romancën thekson aksionin. Filmi është ...

Read More »

Femra më e bukur e vitit 2017

Kanë kaluar 27 vite që nga koha kur Julia Roberts u shfaq për herë të parë në kopertinën e revistës “People” si femra më e bukur, por ajo vazhdon ende të mbetet femra më e preferuar në botë. Aktorja hollivudiane ...

Read More »

Babai i Paul Walker thyhen heshjten

Babai i yllit të Hollivudit Paul Walker ka folur për dhimbjen për largimin e djalit dhe luftën e vazhdueshme për të kuptuar vdekjen e djalit të tij edhe katër vjet më vonë. Në një intervistë emocionuese për DailyMail, Paul Walker ...

Read More »