Home / roze (page 28)

roze

Një lajm i keq për Eddie Murphy

Komediani Charlie Murphy, vëllai i madh i aktorit Eddie Murphy, ka ndërruar jetë në moshën 57-vjeçare pas një beteje me leuçeminë. Vdekja e tij u konfirmua të mërkurën nga përfaqësuesi Domenick Nati. aktori komik ka luajtur në një sërë filmash ...

Read More »

Lourdes, mos ke harruar gjë?

Ajo është me pushime në Miami teksa është fotografuar në plazh e veshur me bikini të zeza, por fotografëve nuk u ka shpëtuar një detaj. Pavarësisht pamjes Lourdes, vajza e Madonnës ka harruar të pastrojë sqetullën. Në disa foto ajo ...

Read More »

Çfarë i ka ndodhur Zayn Malik?

Zayn Malik ka ngritur shqetësime për shëndetin e tij teksa është parë të shkojë në shtëpinë e të dashurës së tij Gigi në karrige me rrota. Ylli i ish grupit One Direction shtyhej nga një asistente femër, teksa do të ...

Read More »

Po na shpërqëndron Kendall?

Kendall Jenner i rikthehet sërish fotove joshëse, teksa së fundmi shfaqet me një palë çizme super të gjata. Por përveç tyre dhe xhinseve, modelja bukuroshe është topless duke mbuluar me krahë asetet e saj. Çizmet e çuditshme janë të Vetements ...

Read More »

Kristen Stewart si Justin Bieber

Kristen Stewart është fotografuar së fundmi me stilin e saj të ri, që për një moment të bën të mendosh se kemi të bëjmë me Justin Bieber. Bukuroshja e filmit “Borëbardha dhe gjuetari” duket se është fanse e këngëtarit, duke ...

Read More »

Irian Shayk e quan vajzën Lea

Thashethemet për lindjen e Irina Shayk vazhdojnë. Një ditë pasi revista People shkruan se modelja ka sjellë në jetë fëmijën e saj në fund të marsit, E!News bën të ditur se ajo është bërë me vajzë. Sipas E! modelja dhe ...

Read More »