Home / roze (page 281)

roze

Martohet Nico Rosberg

Piloti i Mercedes, Nico Rosberg ka shkuar drejt altarit me të fejuarën e tij prej shumë vitesh, Vivian Sibold. Ceremonia e martesës është zhvilluar në Montekarlo. Piloti i Formula 1 e ka bërë të ditur lajmin duke e shpërndarë edhe ...

Read More »

Kompozitori Sakamoto: Kam kancer në fyt

Ryuichi Sakamoto, kompozitori i madh japonez që ka fituar çmimin Oskar me filmin “Perandori i fundit”, ka dhënë një lajm shokues: “Kam kancer në fyt dhe duhet të kurohem”. Artisti 62-vjeçar ka anuluar të gjitha angazhimet për vitin 2014 dhe ...

Read More »

Scarlett Johansson nderon Marilyn Monroe

Vitin e kaluar Scarlett Johansson u cilësua nga “Harper’s Bazaar” si imazhi i Marilyn Monroe-s moderne, gjë që e ka shtyrë aktoren të rikthejë përmes një reklame ikonën e sensualitetit. 29-vjeçarja Johansson ka risjellë bukurinë klasike hollivudiane në fushatën e ...

Read More »