Home / roze (page 285)

roze

Gëzuar ditëlindjen Princ George!

Ky është një ndër imazhet e fundit të Princit Xhorxh lëshuar nga Mbretëria e Bashkuar në nder të ditëlindjes së tij të parë.  Fëmija i Princit William dhe Dukeshës së Kembrixhit, Kate ka lindur  më 22 korrik të vitit 2013. ...

Read More »

Serena tregon linjat

Emrave të famshëm që kanë zgjedhur ujërat e Mesdheut për të kaluar disa ditë pushime u është bashkuar edhe Serena Williams. Tenistja amerikane postoi në rrjetet sociale disa shkrepje duke marrë rreze dielli në brigjet e Kroacisë. 32-vjeçarja shoqërohej nga ...

Read More »

Martohet Giorgio Chiellini

Giorgio Chiellini është martuar. Në kishën e Montenero-s në Livorno, mbrojtësi i Juventusit dhe i kombëtares italiane i ka thënë “po” Carolina Bonistalli-t. Nusja mbante veshur fustanin e bardhë, që dukej si sirenë me një vello të gjatë, ndërsa dhëndri ...

Read More »

Shakira, mbretëresha e Facebook-ut

Shakira është personi më i ndjekur në Facebook, me më shumë se 100 milionë ndjekës. Ky është numri më i madh i pëlqimeve, i arritur deri më sot. Origjinaliteti i postimeve dhe kapaciteti për t’i bërë pjesë të faqes edhe ...

Read More »