Home / roze (page 286)

roze

Katy Perry relaksohet me agopunkturë

Përpara nisjes së koncertit në Montreal Katy Perry vendosi të relaksohet duke përdorur metodën e agopunkturës.  Tensioni është shumë i lartë për popstarin përpara një shfaqjeje dhe ajo zgjedh këtë formë për t`u përqëndruar. Këngëtarja ka postuar një foto në ...

Read More »

Sirena Kim Kardashian

Kim Kardashian po bën pushime në Puerto Vallarta të Meksikës dhe paparacët arritën ta fotografonin kur doli nga resorti me një bikini të zi. 33-vjeçarja dukej në formë shumë të mirë fizike dhe si gjithmonë tërheqëse për meshkujt. Aktualisht, Kimi ...

Read More »

Emma Stone: Më ndjek fantazma e gjyshit

Aktorja Emma Stone ka rrëfyer se shpirti i gjyshit të saj të ndjerë po e ndjek nëpër shtëpi. Duke folur për ‘The Letterman Show’, 25-vjeçarja deklaroi se fantazma e gjyshit i lë nëpër dhomat e shtëpisë qindarka të ndryshme. “Gjyshi ...

Read More »

Një puthje nga Lindsay Lohan

Ditët e fundit i ka kaluar në një super jaht në brigjet italiane dhe Lindsay Lohan donte të ndante disa momente nga puhsimet me ndjekësit e saj në Instagram duke postuar një “selfie” provokuese ditën e enjte. Aktorja 28-vjeçarja duket ...

Read More »

Rita Ora, me të dashurin e ri në LA

Rita Ora udhëtoi drejt Los Angelos-it me të dashurin e saj të ri Ricky Hilfiger. Romanca e Rita Ora-s me djalin e stilistit amerikan, Tommy Hilfiger, po bëhet gjithmonë edhe më publike, nën syrin e medias. Këngëtarja i kishte mbuluar ...

Read More »