Home / roze (page 286)

roze

Rita Ora, me të dashurin e ri në LA

Rita Ora udhëtoi drejt Los Angelos-it me të dashurin e saj të ri Ricky Hilfiger. Romanca e Rita Ora-s me djalin e stilistit amerikan, Tommy Hilfiger, po bëhet gjithmonë edhe më publike, nën syrin e medias. Këngëtarja i kishte mbuluar ...

Read More »

Shakira është 3 muajshe shtatzënë

Në ceremoninë e mbylljes së Botërorit, Brazil 2014, Shakira u shfaq me një veshje skenike që nuk linte hapësirë për dyshime. Mediat “Caracol Noticias”, e para, dhe më pas “Fox News Latino”, kanë publikuar lajmin pa pasur dyshime se Shakira ...

Read More »

Kate Upton, pushime në Meksikë

Çifti po shijon pushime romantike në plazhet e Kankunit në Meksikë. Kate, 22 vjeçe, dukej e mrekullueshme me bikini, që tregonin linjat e saj të rrumbullakosura. Edhe i dashuri i saj, 31-vjeçari Justin Verlander, dukej i relaksuar. Në muajin Janar ...

Read More »

“Photoshop”-imi ekstrem i Mariah Carey

Mariah Carey ka abuzuar me Photoshop-in në fotot për revistën ‘Wonderland’. Këngëtarja e famshme shihet e transformuar krejtësisht në krahasim me foton origjinale të realizuar nga fotografi Terry Richardson. Nuk është për t’u habitur që në moshën 44-vjeçare Carey të ...

Read More »

Kate Middleton sërish shtatzënë?

Dukesha e Kembrixhit, Kate Middleton është në pritje të fëmijës së saj të dytë. Lajmin për shtatzaninë e Middleton e ka dhënë një mikeshë e saj, Jessica Hay.  Edhe në vitin 2012 ishte pikërisht ajo që dha lajmin se Kate ...

Read More »