Home / roze (page 287)

roze

Yjet pushtojnë finalen e Botërorit

Ish-futbollistë, modele, artistë ishin të pranishëm në finalen e Kupës së Botës “Brazil 2014” mes  Argjentinës dhe Gjermanisë. Lideri i grupit Rolling Stones, Mick Jagger ishte i pranishëm në stadiumin Marakana të Rio de Janiero. Ai mbante një kapele me ...

Read More »

Fansat më të mëdhenj të Shakirës

Shakira performoi në ceremoninë mbyllëse të Finales së Botërorit “Brazil 2014”. Ajo këndoi këngën (Dare la la la). Këngëtarja kolumbiane solli shumë energji së bashku me Carlinhos Brown në stadiumin e Marakanasë. Në ceremoninë mbyllëse performuan dhe Carlos Santana e ...

Read More »

Tifozja sexy humb punën si modele

Kompania franceze e kozmetikës “L’Oreal” kishte zgjedhur që t’i ofronte një kontratë tifozes sexy të Belgjikës, 17-vjeçares Axelle Despiegelaere. Por kompania ka tërhequr ofertën pas shpërndarjes së një fotoje ku Axelle shfaqej pranë një dreri të vrarë gjatë safarit në ...

Read More »

Martohet Nico Rosberg

Piloti i Mercedes, Nico Rosberg ka shkuar drejt altarit me të fejuarën e tij prej shumë vitesh, Vivian Sibold. Ceremonia e martesës është zhvilluar në Montekarlo. Piloti i Formula 1 e ka bërë të ditur lajmin duke e shpërndarë edhe ...

Read More »

Kompozitori Sakamoto: Kam kancer në fyt

Ryuichi Sakamoto, kompozitori i madh japonez që ka fituar çmimin Oskar me filmin “Perandori i fundit”, ka dhënë një lajm shokues: “Kam kancer në fyt dhe duhet të kurohem”. Artisti 62-vjeçar ka anuluar të gjitha angazhimet për vitin 2014 dhe ...

Read More »