Home / roze (page 287)

roze

“Photoshop”-imi ekstrem i Mariah Carey

Mariah Carey ka abuzuar me Photoshop-in në fotot për revistën ‘Wonderland’. Këngëtarja e famshme shihet e transformuar krejtësisht në krahasim me foton origjinale të realizuar nga fotografi Terry Richardson. Nuk është për t’u habitur që në moshën 44-vjeçare Carey të ...

Read More »

Kate Middleton sërish shtatzënë?

Dukesha e Kembrixhit, Kate Middleton është në pritje të fëmijës së saj të dytë. Lajmin për shtatzaninë e Middleton e ka dhënë një mikeshë e saj, Jessica Hay.  Edhe në vitin 2012 ishte pikërisht ajo që dha lajmin se Kate ...

Read More »

Yjet pushtojnë finalen e Botërorit

Ish-futbollistë, modele, artistë ishin të pranishëm në finalen e Kupës së Botës “Brazil 2014” mes  Argjentinës dhe Gjermanisë. Lideri i grupit Rolling Stones, Mick Jagger ishte i pranishëm në stadiumin Marakana të Rio de Janiero. Ai mbante një kapele me ...

Read More »

Fansat më të mëdhenj të Shakirës

Shakira performoi në ceremoninë mbyllëse të Finales së Botërorit “Brazil 2014”. Ajo këndoi këngën (Dare la la la). Këngëtarja kolumbiane solli shumë energji së bashku me Carlinhos Brown në stadiumin e Marakanasë. Në ceremoninë mbyllëse performuan dhe Carlos Santana e ...

Read More »