Home / roze (page 288)

roze

Kompozitori Sakamoto: Kam kancer në fyt

Ryuichi Sakamoto, kompozitori i madh japonez që ka fituar çmimin Oskar me filmin “Perandori i fundit”, ka dhënë një lajm shokues: “Kam kancer në fyt dhe duhet të kurohem”. Artisti 62-vjeçar ka anuluar të gjitha angazhimet për vitin 2014 dhe ...

Read More »

Scarlett Johansson nderon Marilyn Monroe

Vitin e kaluar Scarlett Johansson u cilësua nga “Harper’s Bazaar” si imazhi i Marilyn Monroe-s moderne, gjë që e ka shtyrë aktoren të rikthejë përmes një reklame ikonën e sensualitetit. 29-vjeçarja Johansson ka risjellë bukurinë klasike hollivudiane në fushatën e ...

Read More »

Eva Mendes është 7 muajshe shtatzënë

Revista “OK” ishte e para që raportoi se 40-vjeçarja Eva Mendes është 7-muajshe shtatzënë. Si “People”, “Us Weekly”, “Acess Hollywood” konfirmojnë se burimet e ndryshme pranë çiftit e kanë konfirmuar shtatzaninë e saj, por zëdhënësi i tyre ende nuk ka ...

Read More »