Home / roze (page 29)

roze

Victoria Beckham: Nuk kam shumë miq

Ajo shfaqet rrallë e shoqëruar me dikë tjetër, përveç bashkëshortit dhe fëmijëve. Dhe tani, Victoria Beckham pranon se “nuk ka shumë miq”, por thotë se nuk ndihet kurrë vetëm. Tashmë stiliste, ish pjestarja e Spice Girls ka folur për Elle, ...

Read More »

Kim, totalisht rozë

Kim Kardashian nuk ka frikë kurrë të eksperimentoj me pamjen e saj teksa në fundjavë është shfaqur me një ndryshim ekstrem. Ajo ka bërë flokët rozë për një set të ri fotosh. 36-vjeçarja ka ndryshuar pamjen dhe këtë e ka ...

Read More »

Nuk ka vend për Lean

Vetëm 40 ditë më parë, më 21 mars, Irina Shayk solli në jetë vajzën e saj, Lea De Seine dhe nuk ishte parë prej atëherë. Por duket se bashkë me partnerin e saj, Bradley Cooper, 31-vjeçarja ka dashur të shpenzojë ...

Read More »

Një surprizë për Drake

Reperi Drake është përballur me një surprizë jo të këndshme pasi një fanse e etur ka arritur të futet në shtëpinë e tij në Los Angeles. “TMZ” raporton se një anëtar i stafit të tij ka gjetur 24-vjeçaren në shtëpinë ...

Read More »