Home / roze (page 30)

roze

Një surprizë për Drake

Reperi Drake është përballur me një surprizë jo të këndshme pasi një fanse e etur ka arritur të futet në shtëpinë e tij në Los Angeles. “TMZ” raporton se një anëtar i stafit të tij ka gjetur 24-vjeçaren në shtëpinë ...

Read More »

Beyonce reagon për buzët

Stafi i Beyonce ka dënuar spekulimet se diva e muzikës, në pritjen e ëmbël të dy binjakëve ka bërë ndërhyrje në buzë. Përfaqësuesja e saj, Yvette Noel-Schure, thotë se shkak i fryrjes së buzëve të këngëtares është shtatzania. “A e ...

Read More »

Gëzuar nga familja West

Familja sigurisht që vjen e para për Kim Kardashian. 36-vjeçarja ka postuar në Instagram foto të familjes së saj për festimet e Pashkëve. Në foto ajo pozon pranë bashkëshortit të saj Kanye West dhe dy fëmijët, North dhe Saint. Diçitura ...

Read More »

“The Fate of the Furious”

“The Fate of the Furious” është ngjitur shumë shpejt në majën e renditjes së filmave me të ardhurat më të mëdha, duke thyer një rekord ndërkombëtar në këtë aspekt. Seria e 8 e filmit “action-thriller” ka siguruar plot 532.5 milionë ...

Read More »

Ti je Rihanna?

Ajo mund të ketë zgjedhur të fshehë identitetin e saj me paraqitjen ne festival, por Rihanna gjeti sërish një mënyrë të shkëlqejë. Këngëtarja 29-vjeçare postoi në Instagram disa foto të saj gjatë Coachella. Ajo ka treguar fizikun e saj me ...

Read More »

Kur pozicioni i jogës dështon!

Këngëtarja 25-vjeçare Leigh-Anne Pinnock ndodhet në Miami, pasi është pjesë e turit të Ariana Grande. Megjithatë ajo ka gjetur kohë edhe për pushim në plazhet e mrekullueshme të këtij vendi. Ajo ka publikuar disa foto të “nxehta” për ndjekësit në ...

Read More »