Home / roze (page 30)

roze

Përse ndihet i nderuar Harry Style

Harry Styles ‘është i nderuar’ të jetë kumbari i djalit të Liam Payne. Këngëtari që së shpejti do të publikojë dhe videon e këngës së tij të re solo “Sign of the times”, tregon se dy të dashuruarit, Liam dhe ...

Read More »

Përgjigjet bashkëshorti i Mel B

Bashkëshorti i Mel B, Stephen Belafonte ka dorëzuar në gjykatë përgjigjen zyrtare për kërkesën për divorc, ku i kërkon asaj të paguajë tarifën e avokatit të tij. 41-vjeçari kërkon mbështetje bashkëshortore, sipas dokumentit, dhe pse nuk ka një shifër të ...

Read More »

Roman Polanski rrezikon arrestimin

Regjisori fitues i çmimit Oskar Roman Polanski, dështoi në përpjekjen e tij për ta mbyllur një herë e mirë betejën e gjatë gjyqësore me drejtësinë amerikane. Polanski u shpall fajtor për përdhunimin e një 13-vjeçareje në vitin 1977 në Kaliforni ...

Read More »

E vërteta për vdekjen e Tupac

Suge Knight thotë se ai ishte objektivi i vërtetë në atentatin e vitit 1996 ku mbeti i vrarë reperi i famshëm Tupac Shakur, dhe se ish gruaja e tij dhe shefi i sigurisë së “Death Row Records” ishin pas kësaj. ...

Read More »

Mos u ngatërro me Naomi Watts

Naomi Watts është e njohur për jetën e saj larg Hollivudit, por nuk është e mbrojtur nga fotot e rastësishme që i bëhen në Nju Jork. Aktorja 48-vjeçare është hakmarrë ndaj një fansi të saj që postoi një foto të ...

Read More »

Darkë para dasmës

Princi William dhe Kate Middleton kanë shijuar një darkë familjare në shtëpinë e Pippa Middleton, para dasmës së saj me James Matthews. Duka dhe Dukesha e Kembrixh ishin veshur mjaft sportiv për rastin, ku ndodhej edhe vëllai i James, Spencer ...

Read More »

Rivaliteti mes motrave Kardashian

Format trupore të Kim Kardashian kanë qenë gjithmonë në qendër të vëmendjes. Megjithëse është cilësuar si mbretëresha e formave perfekte trupore, ylli 36-vjeçar ka nisur të acarohet që njerëzit e krahasojnë atë me motrën e saj Khloe Kardashian, duke thënë ...

Read More »