Home / roze (page 31)

roze

Darkë para dasmës

Princi William dhe Kate Middleton kanë shijuar një darkë familjare në shtëpinë e Pippa Middleton, para dasmës së saj me James Matthews. Duka dhe Dukesha e Kembrixh ishin veshur mjaft sportiv për rastin, ku ndodhej edhe vëllai i James, Spencer ...

Read More »

Rivaliteti mes motrave Kardashian

Format trupore të Kim Kardashian kanë qenë gjithmonë në qendër të vëmendjes. Megjithëse është cilësuar si mbretëresha e formave perfekte trupore, ylli 36-vjeçar ka nisur të acarohet që njerëzit e krahasojnë atë me motrën e saj Khloe Kardashian, duke thënë ...

Read More »

Albumi i tetë i “Jamiroquai”

“Jamiroquai” rikthehet në tregun muzikor. Me makinat e tij të shpejta, gratë joshëse dhe tingujt jokonvencionalë, grupi fitues i çmimeve “Grammy” publikoi të premten albumin e 8, të quajtur “Automaton”. I shkruar dhe prodhuar nga vokalisti Jay Kay dhe anëtari ...

Read More »

Padi ndaj Jennifer Lopez

Jennifer Lopez është paditur ditën e mërkurë nga një kompani pajisjesh “hoverboard”, e cila ka furnizuar stafin e këngëtares gjatë rezidencës së saj në “Las Vegas”. “Sidekick Group Corporation”, në padinë e bërë, pretendon se i ka dhënë performuesve dhe ...

Read More »

Kim Kardashian me “look” të ri

Kim Kardashian drekon me Kourtney dhe Larsa Pippen Modelja është fotografuar këtë të enjte në Beverly Hills, Kaliforni, ku kaloi ditë të këndshme me familjarë të saj. Këtë herë, te Kim, binte në sy mungesa e “extensions”-it që ajo përdor ...

Read More »

Aeroporti Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo mori pjesë në ceremoninë përuruese të vendosjes së emri të ri të aeroportit të Madeiras në Portugali. Tani e tutje, ky aeroport do të mbajë emrin e asit portugez dhe vazhdimisht nëpër avionë do të dëgjohen thirrjet: “Zonja ...

Read More »

Justin Bieber mund të arrestohet

Justin Bieber do të përballet me një arrest në Brazil pasi prokurorët kanë rihapur çështjen e tij të vitit 2013. Këngëtari është kapur teksa vizatonte mbishkrime në murin e një hoteli në Brazil në vitin 2013, gjë që nuk është ...

Read More »

“The Zookeeper’s Wife”

Jessica Chastain shkëlqeu në premierën e filmit të saj të fundit, “The Zookeeper’s Wife”,  në Los Angeles të Shteteve të Bashkuara. I mbështetur në një ngjarje të vërtetë të fillimit të Luftës së Dytë Botërore, filmi rrëfen historinë e Antonina ...

Read More »

Drake përfundon në spital

Sipas rrjeteve sociale, Drake ka anuluar koncertin e tij në Amsterdam për shkak të gjendjes jo të mirë shëndetësore. Reperi madje u dërgua menjëherë në spital dhe si pasojë nuk ka mundur ta japë koncertin e tij. Ka qenë një ...

Read More »

Demi tërbon Londrën

Ajo kujdeset që të jetë e sigurtë që të tërheqë vëmendjen dhe t’i tregojë ish-it të saj se çfarë ka humbur. E nga ky rregull nuk ka bërë përjashtim as dalja e radhës e Demi Rose. Ajo shfrytëzoi një eveniment ...

Read More »