Home / roze (page 32)

roze

Pitt: Ndarja nga Angelina ishte si vdekja

Ndarjen nga Angelina Jolie ai e ka krahasuar me ‘vdekjen’, duke pranuar se është një person emocionalisht ‘i vonuar’, dhe pija e rëndë e ndihmoi në shkatërrimin e martesës. Jolie habiti mbarë botën në shtator të 2016 ku dorëzoi kërkesën ...

Read More »

Një lajm i keq për Eddie Murphy

Komediani Charlie Murphy, vëllai i madh i aktorit Eddie Murphy, ka ndërruar jetë në moshën 57-vjeçare pas një beteje me leuçeminë. Vdekja e tij u konfirmua të mërkurën nga përfaqësuesi Domenick Nati. aktori komik ka luajtur në një sërë filmash ...

Read More »

Lourdes, mos ke harruar gjë?

Ajo është me pushime në Miami teksa është fotografuar në plazh e veshur me bikini të zeza, por fotografëve nuk u ka shpëtuar një detaj. Pavarësisht pamjes Lourdes, vajza e Madonnës ka harruar të pastrojë sqetullën. Në disa foto ajo ...

Read More »

Çfarë i ka ndodhur Zayn Malik?

Zayn Malik ka ngritur shqetësime për shëndetin e tij teksa është parë të shkojë në shtëpinë e të dashurës së tij Gigi në karrige me rrota. Ylli i ish grupit One Direction shtyhej nga një asistente femër, teksa do të ...

Read More »

Po na shpërqëndron Kendall?

Kendall Jenner i rikthehet sërish fotove joshëse, teksa së fundmi shfaqet me një palë çizme super të gjata. Por përveç tyre dhe xhinseve, modelja bukuroshe është topless duke mbuluar me krahë asetet e saj. Çizmet e çuditshme janë të Vetements ...

Read More »