Home / roze (page 32)

roze

“George Michael nuk u vra”

George Michael vdiq për shkaqe natyrore. Këtë e konfirmoi mjeku ligjor i Oksfordshire, Darren Salter, sipas të cilit, ylli i muzikës pop vuante nga një problem në zemër, i njohur si kardiomiopati e zgjeruar dhe mëlçia e dhjamosur. Këngëtari ndërroi ...

Read More »

Jolie me të dashurin e ri?

Rreth Angelina Jolie ka nisur të spekulohet se aktorja ka nisur një romancë të re dhe shkak për këto thashetheme janë bërë disa foto ku Jolie shihet me një djalë misterioz gjatë vizitës së saj në Kamboxhia, muajin e kaluar. ...

Read More »

Çmimet e iHeartMusic

Yjet e muzikës u mblodhën për iHeartMusic në Inglewood të Californi-së, ku çmimin e këngës më të mirë të vitit e rrëmbeu Justin Timberlake me “Can’t Stop The Feeling”. Podiumin, këngëtari e përdori megjithatë jo vetëm për falenderime, por edhe ...

Read More »

Kështu nuk e keni parë Selena Gomez

Selena Gomez shfaqet në aeroportin e Atlantas sikur të ishte e dremitur. Këngëtarja ishte rrethuar nga grupi i saj i punës kur po ecte në terminalin e aeroportit.24-vjeçarja kishte veshur një palë tuta gri, një pallto ngjyrë të kaltër dhe ...

Read More »

Sophie Mudd “shpërthen” Instagramin

Mahnitësja Sophie Mudd, e vlerësuar si “Emily Ratajkowski e re” ka një armatë të tërë me fansa në Instagram, mbi 300 mijë të tillë. Bukuroshja 18-vjeçare amerikane, e cila përdor shpesh edhe Snapchat, publikon rregullisht foto me bikini apo veshje ...

Read More »

Një balerinë shqiptare në New York

Adela Lami e ka ngritur karrierën mes Tiranës dhe Nju Jorkut. Balerina e njohur e cila ka një kontratë me kompaninë “Ajkun Ballet Theatre” në Nju Jork. Sot ajo është një nga balerinat më të suksesshme. E ka nisur karrierën ...

Read More »