Home / roze (page 34)

roze

Martesë sekrete Cyrus-Hemsworth?

Pritej që në fund të këtij viti Miley Cyrus dhe i dashuri i saj Liam Hemsworth të kurorëzonin dashurinë e tyre, por Billy Ray Cyrus ka “çmendur” internetin duke lënë të nënkuptohet se vajza e tij është martuar. 55-vjeçari ka ...

Read More »

Çfarë ka ndodhur Kim?!

Largimi i famshëm i Kanye West nga skena gjatë koncertit të tij në Scaramento në muajin nëntor duket se ka mërzitur më shumë seç duhet Kim Kardashian. Në një trailer të ri të “Keeping Up With The Kardashian”, 36-vjeçarja shihet ...

Read More »

Metamorfoza e Kristen Stewart

Angazhimet profesionale e kanë mbajtur për pak kohë larg vëmendjes së mediave rozë dhe kur u kthye, ishte e transformuar. Kristen Stewart u shfaq bjonde dhe me flokë të shkurtra në premierën e filmit të saj të fundit, “Personal Shopper”. ...

Read More »

Thor ndryshon pamje

Chris Hemsworth do të interpretojë për herë të gjashtë perëndinë nordike Thor, por kësaj radhe ky personazh do të vijë me një pamje krejt tjetër, siç shihet nga fotot e postuara nga Entertainment Weekly. Aktori australian nuk ka flokë të ...

Read More »

Iskra, gjithnjë e më e mrekullueshme

Mbron me fanatizëm femrat me forma të bëshme, ndërsa nuk e ka aspak problem të ekspozojë trupin e saj edhe pse klasifikohet si një modele e madhësisë “plus”. Së fundmi, Iskra Lawrence dukej sensacionale teksa është fotografuar me bikini blu ...

Read More »