Home / roze (page 38)

roze

Djali i Buble shërohet nga kanceri

Michael Buble dhe bashkëshortja e tij modele Luisiana Lopilato nuk kanë dalë më në publik që kur djali i tyre 3-vjeçar, Noah, u diangostikua me kancer në mëlçi. Ka qënë tezja e vogëlushit e cila ka informuar publikun e gjerë ...

Read More »

Kritikuan Trump, kontrollohen Kardashianet

Familja Kardashian mbylli pushimet në Kosta Rika dhe fluturoi me avionin privat drejt Los Anxhelesit, ku një surprizë e pakëndshme i priti. Avioni i tyre u kontrollua nga agjentët antiemgracion për disa minuta. Pas përfundimit të kontrollit, Kim, Khloe dhe ...

Read More »

Depp në buzë të humnerës

Është i njohur për ekzagjerimet dhe shpenzimet e larta, por mesa duket stili i jetesës që Johnny Depp ka ndjekur në 20 vitet e fundit po e çon drejt rrënimit. Ylli hollivudian, sipas mediave amerikane, ndodhet në vështirësi ekonomike dhe ...

Read More »

Kim, më e dobët se kurrë!

Pushimet për familjen Kardashian në Kosta Rika këtë herë rezultuan më të gjata se zakonisht. Yjet e “showbiz”-it janë vendosur në vilën tyre private në Manzu, ndërsa ajo që tërheq më shumë vëmendjen sigurisht që është Kim. 36-vjeçarja në fotot ...

Read More »

A ju pëlqejnë atletet e Gigi-t?

Ajo është një nga modelet më të kërkuara të momentit dhe imazhi i disa kompanive të mëdha. Gigi Hadid, së fundmi, ka reklamuar “Reebok’s SS17 Club C”. Ajo është fotografuar teksa ekspozon këtë produkt, e veshur me një triko gri ...

Read More »