Home / roze (page 40)

roze

Çmimet e iHeartMusic

Yjet e muzikës u mblodhën për iHeartMusic në Inglewood të Californi-së, ku çmimin e këngës më të mirë të vitit e rrëmbeu Justin Timberlake me “Can’t Stop The Feeling”. Podiumin, këngëtari e përdori megjithatë jo vetëm për falenderime, por edhe ...

Read More »

Kështu nuk e keni parë Selena Gomez

Selena Gomez shfaqet në aeroportin e Atlantas sikur të ishte e dremitur. Këngëtarja ishte rrethuar nga grupi i saj i punës kur po ecte në terminalin e aeroportit.24-vjeçarja kishte veshur një palë tuta gri, një pallto ngjyrë të kaltër dhe ...

Read More »

Sophie Mudd “shpërthen” Instagramin

Mahnitësja Sophie Mudd, e vlerësuar si “Emily Ratajkowski e re” ka një armatë të tërë me fansa në Instagram, mbi 300 mijë të tillë. Bukuroshja 18-vjeçare amerikane, e cila përdor shpesh edhe Snapchat, publikon rregullisht foto me bikini apo veshje ...

Read More »

Një balerinë shqiptare në New York

Adela Lami e ka ngritur karrierën mes Tiranës dhe Nju Jorkut. Balerina e njohur e cila ka një kontratë me kompaninë “Ajkun Ballet Theatre” në Nju Jork. Sot ajo është një nga balerinat më të suksesshme. E ka nisur karrierën ...

Read More »

Bella: Kam kriza ankthi!

Modelja më e famshme e momentit Bella Hadid dukej në formë të shkëlqyer në “Javën e Modës në Paris” dhe ka marrë vlerësimet maksimale për paraqitjen e saj në këtë event me një kostum të kuq, i cili edhe pse ...

Read More »

Emma Watson nuk flet për dashurinë

Të jesh një personazh i njohur mund të jetë e vështirë. Ne jetojmë në një botë ku historitë e ndarjeve përhapen në faqat e para të mediave dhe publiku është gjithmonë ‘i urritur’ për detaje të tilla të jetës personale ...

Read More »

Katy Perry “tradhtohet” nga fustani

Katy Perry ka përjetuar një incident me veshjen e saj teksa ka qenë e pranishme në ceremoninë e “Vanity Fair Oscar”. Këngëtarja 32-vjeçare është parë të kalojë një natë të mrekullueshme nën shoqërinë e të dashurit të saj Orlando Bloom. ...

Read More »