Home / roze (page 41)

roze

Hetime për vizitën e Kim në Dubai

Kim Kardashian ka vendosur të kalojë pak kohe në një qendër të njerëzve me aftësi të kufizuar gjatë vizitës së saj të fundit në Dubai. Por duket se kjo vizitë ka sjellë disa telashe pasi kjo qendër është nën hetim ...

Read More »

Scarlett Johanson tani është beqare

Aktorja i ka dhënë fund martesës me gazetarin francez Romain Dauriac. Kanë qënë mediat amerikane që bëjnë të ditur lajmin. Scarlett Johanson dhe Dauriac janë lidhur në 2013, një dashuri e re pas fundit të martesës së saj me Ryan ...

Read More »

Sozitë e VIP-ave

Ka shumë njerëz të cilët përfitojnë nga ngjashmëria e tyre me personazhe të famshëm, por ka edhe nga ata që nuk e kanë kuptuar këtë. BoredPanda ka përmbledhur një koleksion duke gjetur foto të ndryshme të personave që u ngjajnë ...

Read More »

Halla Khloe!

Pavarësisht problemeve me të vëllanë, Rob, Khloe Kardashian e kryen më së miri detyrën e hallës. 32-vjeçarja ka postuar në Instagram një foto ku bën për të qeshur Dream, vogëlushen e Rob dhe të fejuarës së tij Blac Chyna. Në ...

Read More »

Oh la la, Bella Hadid

Ajo ka fluturuar drejt Francës për të marr pjesë në sfilatën e Givenchy Fall/ Winter, pjesë e Paris Fashion Week. Bella Hadid po e shijon në maksimum turin në Paris, teksa të dielën ka vizituar Luvrin.  Modelja 20-vjeçare ishte veshur ...

Read More »

Prisni se ka më!

Si çdo të premte Britney Spears ka performuar në resortin ku dhe banon në Los Angeles. Këngëtarja ka performuar me një palë roba banje rozë me dantella. Më herët bukuroshja 35-vjeçare ka konfirmuar lidhjen e saj me modelin 22-vjeçar Sam ...

Read More »

Djali i Louis Tomlison mbush 1 vjeç

Ai ka mbajtur një pamje pozitive, pavarësisht vdekjes tragjike të së ëmës Johannah Deakin në dhjetor, si dhe raportimit se është ndarë nga e dashura e tij prej një viti, Danielle Campbell. 25-vjeçari Louis Tomlinson shfaqet me një buzëqeshje të ...

Read More »

Buble tërhiqet nga “Brit Awards”

Ylli kanadez Michael Buble është tërhequr nga drejtimi i ceremonisë “Brit Awards”, e cila pritet të organizohet muajin e ardhshëm, për t’u kujdesur për djalin e tij të madh Noah, i cili po lufton me sëmundjen e kancerit. Këngëtari i ...

Read More »