Home / roze (page 47)

roze

Ndërron jetë John Hurt

Ka ndërruar jetë në moshën 77-vjeçare, aktori legjendar John Hurt. John Hurt është një aktor anglez, karriera e të cilit u shtri në më shumë se 6 dekada. Ai ka luajtur 206 role në karrierën e vet dhe është nominuar ...

Read More »

Hetime për vizitën e Kim në Dubai

Kim Kardashian ka vendosur të kalojë pak kohe në një qendër të njerëzve me aftësi të kufizuar gjatë vizitës së saj të fundit në Dubai. Por duket se kjo vizitë ka sjellë disa telashe pasi kjo qendër është nën hetim ...

Read More »

Scarlett Johanson tani është beqare

Aktorja i ka dhënë fund martesës me gazetarin francez Romain Dauriac. Kanë qënë mediat amerikane që bëjnë të ditur lajmin. Scarlett Johanson dhe Dauriac janë lidhur në 2013, një dashuri e re pas fundit të martesës së saj me Ryan ...

Read More »