Home / roze (page 49)

roze

Transformimi drastik i Nicole Kidman

Prej kohësh, ajo ka zgjedhur të jetë bjonde, por dihet tashmë që ngjyra natyrale e flokëve të saj është e kuqe dhe duket se Nicole Kidman është rikthyer përsëri në origjinë për shkak të filmin të saj të ri “Lion”. ...

Read More »

Një knockout total!

Gjatë fundjavës bashkë me të motrën Bella kanë qënë në qendër të mediave, po duket se Gigi Hadid është e mrekullueshme dhe për diçka tjetër, teksa shfaqet duke bërë boks në palestër. Modelja 21-vjeçare tregon fizikun e saj mahnitës me ...

Read More »

Dua Lipa, rrëmben 3 çmime në “EBBA Awards”

Ceremonia e “European Border Breakers Awards” është organizuar më 11 janar në Groningen, në Holandë. “European Border Breakers Awards” është një ceremoni që vlerëson artistët që korrin një sukses të madh jashtë kufijve ku jetojnë. Gjatë kësaj mbrëmjeje Dua Lipa ...

Read More »

Ja sa i kushtoi divorci Johnny Depp

Divorci i yjeve të hollivudit Johnny Depp dhe Amber Heard, është finalizuar pas muajsh betejë mbi kushtet përfundimtare të ndarjes. Deep, 53 vjeçar, pranoi ti paguante Heard 7 milionë dollarë, që ajo thotë se do t’i dhurojë për dy organizata ...

Read More »

Kloe tregon frytet e punës në palestrës

Kloe Kardashian kalon shumë kohë në palestër, ndërsa shpesh ndan këshilla fitnesi për ndjekësit e saj. Për këtë arsye, “Protein World” ka vendosur të zgjedh 32-vjeçararen për fushatën e saj të re. Kloe dukej e mrekullueshme, teksa veshja e saj ...

Read More »

Selena ‘shkund’ rrjetin

Brenda pak orëve, Selena Gomez ja ka dalë mbanë që të shndërrohet në të famshmen më të përfolur në mediat rozë ndërkombëtare. Fillimisht, këngëtarja 24-vjeçare habiti të gjithë kur u fotografua në krah të këngëtarit The Weeknd, ish i dashuri ...

Read More »