Home / roze (page 49)

roze

Will Smith, një hero për fansin e vet

Will Smith provon se është hero dhe në jetën reale… të paktën për një fans të tijin. Aktori i mirënjohur shpëtoi telefonin e fansit të tij nga dëmet e parekuperueshme pasi i kërkoi autograf. Aksidentalisht telefoni i tij ra poshtë ...

Read More »

Mohohet lidhja Brad Pitt- Kate Hudson

Kohët e fundit kanë qarkulluar shumë lajme se Brad Pitt po takohet fshehurazi me Kate Hudson, duke hedhur dyshime se mes tyre ka nisur një romancë. Mirëpo, një burim ka thënë për “DailyMail” se të gjithë këto janë thjeshtë thashetheme. ...

Read More »

“Engjëjt” mbërrijnë në Paris

Një ndër evenimentet më të rëndësishme të modës është “Victoria’s Secret Fashion Show”. Ky eveniment këtë vit do të mbahet në kryeqytetin francez, Paris. Modelet më të njohura si Kendall Jenner, Bella Hadid, Lily Donaldson, Joan Smalls, Alessandra Ambrosio, Sara ...

Read More »

Julia Roberts, tifoze e Manchester United

Julia Roberts ishte e pranishme në “Old Trafford” për të ndjekur ndeshjen Manchester United-West Ham. Në përfundim të 90 minutave, aktorja amerikane zbriti në fushë bashkë me fëmijët dhe bashkëshortin e saj, Daniel Moder. Roberts hoqi këpucët për të ecur ...

Read More »