Home / roze (page 51)

roze

Julia Roberts, tifoze e Manchester United

Julia Roberts ishte e pranishme në “Old Trafford” për të ndjekur ndeshjen Manchester United-West Ham. Në përfundim të 90 minutave, aktorja amerikane zbriti në fushë bashkë me fëmijët dhe bashkëshortin e saj, Daniel Moder. Roberts hoqi këpucët për të ecur ...

Read More »

Ndërhyrje estetike? Kendall e mohon

Kendall Jenner vazhdon të mos e pranojë faktin e një ndërhyrje estetike të mundshme në buzën e saj të sipërme. Por, fansat nuk janë aspak dakord me të, pasi edhe në foton e postuar në Ditën e Falënderimeve, vihet re ...

Read More »

Kylie provokon sërish!

Është vetëm 19 vjeç, por Kylie Jenner është kthyer në një nga personazhet më të aktiv në mediat rozë. Kylie ka pozuar së fundmi në profilin e saj të “Instagram” disa foto vërtetë provokuese. Ajo është shfaqur në të brendshme ...

Read More »