Home / roze (page 51)

roze

Rita Ora, foto nga vaska

Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora ka ndezur imagjinatën e fansave të saj. Ylli 26-vjeçar ka publikuar foto dhe një video nga vaska e saj. Ajo shfaqet tërësisht e zhveshur duke kënduar. Në një intervistë për mediat angleze, Rita ka ...

Read More »

Muzika e 2017-ës

12 muajt e ardhshëm do të sjellin plot prurje të reja në botën e muzikës. Në 2017-ën pritet të shohin dritë albume të reja të artistëve prezente në skenat muzikore gjatë 2016-ës, por edhe të artistëve që i kanë munguar ...

Read More »

Janet Jackson, nënë në moshën 50-vjeçare

Këngëtarja Janet Jackson është bërë nënë në moshën 50-vjeçare. Publicisti i saj njoftoi ardhjen në jetë të një djali. “Janet Jackson dhe bashkëshorti Uisam Al Mana kanë kënaqësinë t’i urojnë mirëseardhjen në këtë botë djalit të tyre Eissa Al Mana”, ...

Read More »

Zëvendësuesja e Monica Bellucci-t

Vincent Cassel dhe e dashura e tij e re, Tina Kunakey janë fotografuar në një plazh brazilian, duke treguar se lidhja e tyre 5-mujore po forcohet gjithmonë e më shumë. 50-vjeçari dhe 27-vjeçarja po kalojnë disa ditë pushimi në Florianopolis. ...

Read More »

Serena është fejuar, ja si e njofton

Serena Williams, njëra prej tenisteve ndoshta më të mëdha të të gjitha kohërave, njoftoi fejesën e saj me bashkëthemeluesin e rrjetit social “Reddit”. Nga profili i saj në këtë rrjet, Williams e bëri njoftimin në formën e një poeme, ku ...

Read More »

Talenti tjetër i motrave Hadid

Bella dhe Gigi Hadid janë dy nga modelet e reja që kanë hyrë fuqishëm në botën e modës, por mund të ishin bërë edhe këngëtare të shkëlqyera. Në një video të postuar ditët e fundit, motrat shihen duke kënduar këngën ...

Read More »

Adele, “Artistja e Vitit”

Ajo ka rrëmbyer shumë çmime dhe ka mbledhur shumë të ardhura gjatë 2016 falë turneut të saj si edhe albumit, i cili pushtoi majat e klasifikimeve. Kështu që fundi i vitit nuk mund të mbyllej për Adele pa këtë vlerësim ...

Read More »