Home / roze (page 56)

roze

Të gjithë kundër Oprah

Njerëzit e famshëm kanë dalë kundra Oprah Winfrey pasi ajo shprehu shpresën e saj për Trump në prag të zgjedhjeve. Ajo postoi në Twitter një foto të Donald Trump në Shtëpinë e Bardhë, me presidentin Barack Obama, me diçiturën “Të ...

Read More »

Victoria: Do bëhem menaxhere e Cruz

Ish këngëtarja e famshme e grupit Spice Girls, sot një stiliste me famë botërore, ka shprehur dëshirën të bëhet menaxhere e karrierës së djalit të saj, Cruz. Një burim ka thënë për revistën Closer se Victoria Beckham mendon se eksperiena ...

Read More »

Një vajzë i shtohet Kardashianëve

Dream Renee Kardashian është vogëlushja e sapolindur që i është shtuar familjes së famshme. Blac Chyna dhe Rob Kardashian kanë postuar foton e parë të vajzës së porsalindur. Vajza e çiftit lindi në spitalin Cedars-Sinai të enjten, ku Blac, 28 ...

Read More »

Shuhet “Dance me to the end of love”

Kantautori dhe poeti i famshëm kanadez Leonard Cohen ndërroi jetë në moshën 82-vjeçare. Lajmi u bë publik në faqen e tij zyrtare në Facebook, por nuk u dhanë detaje për shkakun e vdekjes. Kryeministri kanadez Justin Trudeau iu bashkua homazheve ...

Read More »