Home / roze (page 57)

roze

“Engjëjt” mbërrijnë në Paris

Një ndër evenimentet më të rëndësishme të modës është “Victoria’s Secret Fashion Show”. Ky eveniment këtë vit do të mbahet në kryeqytetin francez, Paris. Modelet më të njohura si Kendall Jenner, Bella Hadid, Lily Donaldson, Joan Smalls, Alessandra Ambrosio, Sara ...

Read More »

Mohohet lidhja Brad Pitt- Kate Hudson

Kohët e fundit kanë qarkulluar shumë lajme se Brad Pitt po takohet fshehurazi me Kate Hudson, duke hedhur dyshime se mes tyre ka nisur një romancë. Mirëpo, një burim ka thënë për “DailyMail” se të gjithë këto janë thjeshtë thashetheme. ...

Read More »

Julia Roberts, tifoze e Manchester United

Julia Roberts ishte e pranishme në “Old Trafford” për të ndjekur ndeshjen Manchester United-West Ham. Në përfundim të 90 minutave, aktorja amerikane zbriti në fushë bashkë me fëmijët dhe bashkëshortin e saj, Daniel Moder. Roberts hoqi këpucët për të ecur ...

Read More »

Ndërhyrje estetike? Kendall e mohon

Kendall Jenner vazhdon të mos e pranojë faktin e një ndërhyrje estetike të mundshme në buzën e saj të sipërme. Por, fansat nuk janë aspak dakord me të, pasi edhe në foton e postuar në Ditën e Falënderimeve, vihet re ...

Read More »