Home / roze (page 59)

roze

“Klonohet” Heidi Klum

Mënyra më e çuditshme për të festuar Halloween këtë vit doli se ishte klonimi i vetes. Këtë e bëri pikërisht modelja Heidi Klum, e cila në një parti të organizuar në Nju Jork u prezantua me veten dhe me pesë ...

Read More »

Kylie Jenner si Christina Aguilera

Kylie Jenner u kthye në vitin 2002 për festën e Hallouinit të këtij viti. Të shtunën në mbrëmje, 19-vjeçarja u vesh si Christina Aguilera në videoklipin e këngës së saj “Dirrty”. Kylie dukej shumë seksi në festën e “Bootsy Bellows ...

Read More »

Britannia Awards

Bafta mund të jetë sinonim i Britanisë, por Akademia Britanike e Filmit dhe Arteve Televizive mban çdo vit një ceremoni të vetën, të quajtur Britannia Awards në Beverli Hills të Kalifornisë, ku pjesëtarët e komunitetit të Hollivudit vlerësohen për kontributin ...

Read More »

Dasma sekrete e Michael Phelps

Michael Phelps dhe Nicole Johnson janë drejtuar par altarit në një ceremoni sekrete në Cabo këtë të të shtunë. Legjenda e lojërave olimpike ka postuar një foto nga ceremonia në Instagram këtë të dielë, duke shkruar: “Miq të mirë… të ...

Read More »